تبلیغات

مهدی افراسیابی، عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات تامین شمس نوين (تامین تله‌کام) گفت: تاکيد شرکت تامين تله‌کام استفاده حداکثري از توانمندي‌هاي تمامي شرکت‌هاي داخلي است، اما تاکنون با هيچ پيمانکار مشخصي قراردادي بسته نشده است.وی افزود: به منظور استفاده حداکثری از توان داخلی دفتر ارتباط با صنعت شرکت تامين تله کام تشکیل شده و در حال حاضر  در حال تکميل بانک اطلاعات تمامي شرکت‌هاي توانمند داخلي در اين زمينه است که اميدواريم از اين توانمندي‌ها به نحو احسن استفاده شود.وی گفت: مذاکرات و بازدیدهایی از شرکت های تولیدی داخلی از جمله ITMC، پارس الکتریک و شرکت ماموت داشته‌ایم که هنوز منجر به امضای هیچ قراردادی نشده است.

وی عنوان کرد: شرکت تامین تله‌کام به منظور طراحی شبکه و انتخاب وندور با شرکت SOFRECOM فرانسه که زیرمجموعه اپراتور اورنج فرانسه است قرارداد همکاری منعقد کرده است.

وی افزود: به زودی این شرکت در ایران یک دفتر تاسیس و اقدام به طراحی شبکه نسل سوم تلفن همراه مي‌كند که بیشتر بر روی پلن ترافیکی دیتا تاکید دارد.

وی در پاسخ به این سوال كه با توجه به قول واگذاری سیم‌کارت اپراتور سوم در دهه فجر، آیا اقدام به خرید تجهیزات کرده‌اید، گفت: تاکنون تنها برای برگزاری پایلوت شبکه اقدام به برگزاری یک مناقصه کرده‌ایم که نتایج فنی آن مشخص شده و به زودی پاکت‌هاي  قیمت آن بازگشایی می‌شود.

وی عنوان کرد: پس از برگزاری پایلوت با نظر مشاور خارجی اقدام به خرید تجهیزات کلی شبکه خواهیم کرد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید