آنچه که در تصوير مشاهده می کنید يک وسیله کمک آموزشی بسيار مناسب جهت شناختن و شنیدن نت های موسيقی است. اين قلم تنها با استفاده از يک باتری AAA می تواند نت های مربوط به پیانو را از روی کتاب آموزشی خوانده و آنها را بنوازد. این قلم به گونه طراحی شده که قادر به تولید تمامی صداهای پیانو است. البته توانایی خواندن و نواختن نت برخی سازهای دیگر از قبیل گیتار و ویولن را هم دارد.

کافی است که قلم را در دست گرفته و آن را بر روی نت های موسيقی مکتوب حرکت دهيد. این قلم قادر است نت های خوانده شده را در خود ذخیره کرده و آنها را بازپخش نماید. البته برای تکمیل این گجت یک مترونوم الکترونیک هم در آن تعبیه شده که کمک خوبی به نوازندگان تازه کار و شاگردان کلاس های موسیقی است.

يک عدد اسپيکر جهت پخش بیرونی موسیقی و يک عدد جک جهت استفاده از هدفون در آن تعبيه شده است. این دستگاه همچنین با کمک حافظه ۸ گیگابایتی اش همانند یک پخش کننده موسیقی پرتابل امکان پخش آهنگ و همچنین ضبط صداهای مختلف را دارا است.

توضیحات ديگری در مورد چگونگی عملکرد و ساخت این قلم بيان نشده است و تنها می دانیم که قيمت آن 29.69$ است. به نظر می رسد که ظاهر کلاسيک زيبایی دارد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید