آنچه که در تصوير مشاهده می کنید يک وسیله کمک آموزشی بسيار مناسب جهت شناختن و شنیدن نت های موسيقی است. اين قلم تنها با استفاده از يک باتری AAA می تواند نت های مربوط به پیانو را از روی کتاب آموزشی خوانده و آنها را بنوازد. این قلم به گونه طراحی شده که قادر به تولید تمامی صداهای پیانو است. البته توانایی خواندن و نواختن نت برخی سازهای دیگر از قبیل گیتار و ویولن را هم دارد.

کافی است که قلم را در دست گرفته و آن را بر روی نت های موسيقی مکتوب حرکت دهيد. این قلم قادر است نت های خوانده شده را در خود ذخیره کرده و آنها را بازپخش نماید. البته برای تکمیل این گجت یک مترونوم الکترونیک هم در آن تعبیه شده که کمک خوبی به نوازندگان تازه کار و شاگردان کلاس های موسیقی است.

يک عدد اسپيکر جهت پخش بیرونی موسیقی و يک عدد جک جهت استفاده از هدفون در آن تعبيه شده است. این دستگاه همچنین با کمک حافظه ۸ گیگابایتی اش همانند یک پخش کننده موسیقی پرتابل امکان پخش آهنگ و همچنین ضبط صداهای مختلف را دارا است.

توضیحات ديگری در مورد چگونگی عملکرد و ساخت این قلم بيان نشده است و تنها می دانیم که قيمت آن 29.69$ است. به نظر می رسد که ظاهر کلاسيک زيبایی دارد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.