قیمت سیم کارت دائمی ایرانسل تا ۵۰ درصد کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، قیمت سیم کارت دائمی ایرانسل با مبلغ ۶۰ هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش ونمایندگی‌ها به فروش میرسد.

مشترکانی که با خریدسیم‌کارت‌های دائمی یا از طریق ترابرد شماره‌های تلفن همراه خود به ایرانسل بپیوندند ۲۰ گیگ اینترنت برای ماه اول و پس از آن ماهانه ۱ گیگ اینترنت تا ۶ ماه به صورت رایگان دریافت کرده و از اینترنت   ۴٫۵G ایرانسل نیز استفاده خواهند کرد.

قیمت سیم‌ کارت‌ های دائمی ایرانسل نصف شد
قیمت سیم‌ کارت‌ های دائمی ایرانسل نصف شد

استفاده از اینترنت رایگان همراه سیم‌ کارهای دائمی این‌گونه است که مشترکان هنگام فعال‌سازی سیم‎‌کارت خود ۲۰ گیگ اینترنت اولیه ماهانه نیز روی سیم‌کارت خود فعال می‌کنند، پس از استفاده از آن در پایان ماه نخست، تا ۶ ماه به صورت ماهانه ۱ گیگ اینترنت دیگر نیز دریافت خواهند کرد.

همچنین مشترکان سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می‌توانند با افزایش شارژ خط تلفن همراه خود تا ۶۰ هزار تومان و با شماره گیری کد دستوری*۷۰#(ستاره ۷۰ مربع) سیم کارت‌ خود را از اعتباری به دائمی تبدیل کنند.

ایرانسل با ارائه قبض‌های شفاف، تعرفه مکالمه  مشترکان سیم کارت‌ های دائمی را برقراری ارتباط با تمامی خطوط ارتباطی ۴۹۹ ریال در نظر گرفته است. همینطور هزینه پیامک از این خطوط به فارسی برابر با ۹۹ ریال، به لاتین برابر ۱۷۰ریال و پیامک به خطوط ثابت برابر با ۱۲۰ ریال است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند برای در دست داشتن ریز هزینه‌های مصرفی خود همواره از نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» استفاده کنند.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   ایرانسل به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی 50 پیامک رایگان اهدا می‌کند

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید