لنوو بیشتر به عنوان تولیدکننده لپتاپ‎ های سری ThinkPad و محصولات تبدیل ‎پذیر خانواده Yoga شناخته می ‎شود. البته تولید گوشی ‎های هوشمند هم به عنوان کسب و کار جانبی مورد توجه این شرکت قرار گرفته است. اما لنوو همیشه به توسعه حوزه فعالیت خود توجه داشته است و در تازه ‎ترین اقدام خود محصولی مشابه با Echo آمازون به نام لنوو Smart Assistant را معرفی کرده است.

لنوو رقیبی برای آمازون Echo معرفی کرد لنوو Smart Assistant

بلندگوی هوشمند جدید لنوو Smart Assistant نام دارد و در رنگ ‎بندی متنوع‎ تری نسبت به Echo عرضه می ‎شود و قیمت آن هم تنها ۱۳۰ دلار است. البته نسخه ویژه این محصول با سیستم صوتی Harman Kardon حدود ۵۰ دلار گران‎ تر از نسخه پایه است. این محصول در رنگ ‎های سفید، خاکستری و قهوه ‎ای عرضه می‎ شود و نسخه ویژه آن هم تنها با رنگ مشکی در دسترس خواهد بود.

اگرچه قیمت Smart Assistant لنوو چندان رقابتی هم نیست و نسخه Echo Dot اسپیکر هوشمند آمازون ارزان ‎تر از آن است. البته ممکن است برخی کاربران به دلیل طراحی یا رنگ ‎بندی به سراغ محصول لنوو بروند. هم‎چنین دستیار صوتی لنوو میزان بلندی صدای بیشتری نسبت به رقیب خود دارد. لنوو حافظه ذخیره‎سازی به نام Smart Storage را نیز در کنار دستیار صوتی خود معرفی کرد که می‎تواند گامی در جهت ایجاد خانه‎های هوشمند باشد.

منبع: Engadget

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید