شركت خدمات آواژنگ، نماينده انحصاری خدمات پس از فروش محصولات گيگابايت در ايران، از پنج ساله شدن گارانتي مادربردهاي سري 5 اين شركت خبر داد.

همانطور كه بسياري از خريداران و مشتريان محصولات گيگابايت و آواژنگ مطلع می باشند، مادربردها و كارت هاي گرافيك گيگابايت در ايران، با گارانتي سه ساله شركت خدمات آواژنگ توزيع مي شوند. شركت گيگابايت تكنولوژي با همكاري شركت خدمات آواژنگ در اقدامی تازه، جهت تضمين كيفيت محصولات جديد خود، طول عمر بالا و ضريب خطاي بسيار پايين آنها و همچنين ترغيب به انتخاب و جلب رضايت خريداران، گارانتي مادربردهاي سري 5 خود را (با ثبت اينترنتي محصول در وب سايت آواژنگ) به 5 سال افزايش داد. مادربردهاي سري 5 شامل مدل هاي مبتني بر چيپ ست هاي X58، P55، H57 و H55 بوده كه در حال حاضر بيش از 12 مدل از سبد محصول مادربردهاي گيگابايت را شامل مي شوند.

شايان ذكر است كه خريداران مي بايست در بازه زماني 1 خرداد لغايت 30 شهريور اقدام به ثبت محصول خريداري شده نمايند و مادربردهايي كه خارج از اين بازه زماني ثبت شوند، امكان بهره مندي از گارانتي 5 ساله را از دست خواهند داد. جهت كسب اطلاعات بيشتر و آگاهي از مدل هاي تحت پوشش و نحوه ثبت محصول، مي توانيد به وب سايت رسمي آواژنگ به آدرس www.avajang.com مراجعه نماييد.

همچنين كاربران مي توانند پس از ثبت محصول در اين بازه زماني، در نظر سنجي مربوط به اين طرح شركت نموده و برنده يك رابط بلوتوث از طرف گروه شركت هاي آواژنگ باشند.

بیشتر بدانید:   سوءاستفاده از كارت هاي گرافيك جديد براي حمله به رايانه‌ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.