وقتی مردم به زبان بدن فکر می‌کنند، معمولاً علامت‌های رفتاری مثل دست‌به‌سینه نشستن، خنده‌ های همیشگی و نحوه نگاه کردن به نظرشان می‌آید؛ اما نحوه لباس پوشیدن یکی از ناشناخته‌ ترین و البته مهم‌ ترین روش‌ ها برای کسانی است که به زبان بدن و پیشروی با آن اعتقاد دارند.

ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!
ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!

احتمالاً تاکنون انسانی را بر اساس پوشش مورد قضاوت قرار داده‌اید. البته شاید این‌ گونه به نظر نرسد ولی در بیشتر مواقع این امر ناخودآگاه انجام می‌ شود. حتی قبل از اینکه آن‌ها شروع به حرف زدن بکنند و یا اینکه چیزی در مورد آن‌ها بدانید، حتماً یک پیش‌ فرض در مورد آن آدم بر اساس آنچه می‌پوشد خواهید داشت. به‌هرحال ما انتظار داریم بعضی از افراد را در پوشش خاص و با توجه به جایگاهشان ببینیم و همین امر پیش‌ فرض‌ های ما را برای برخورد اول تعیین می‌ کند.

خود ما نیز بسیار به تأثیر لباس توجه می‌کنیم. اگر تابه‌حال به مصاحبه کاری رفته باشید حتماً متوجه این امر شده‌اید. احتمالاً بهترین و رسمی‌ترین لباس خود را پوشیده‌اید و سعی کرده‌اید قبل از هرگونه پرسش و پاسخی کارفرما را تحت تأثیر قرار بدهید. خلاصه که برخوردهای اولیه بسیار مهم‌اند و لباس‌ها هم نقش کلیدی در این مسئله بازی می‌کنند.

ولی خارج از انتخاب لباس و پوشیدن هرکدام در موقعیت‌های مختلف، مواظبت از آن نیز اهمیت بسیاری دارد. لباسی که به خاطر شستشوی نامناسب گشاد شده باشد و یا رنگش تغییر کرده باشد مسلماً نشانه خوبی برای معرفی شما محسوب نمی‌شوند. به خاطر همین باید برای شستشو ماشین لباسشویی خاصی را انتخاب کنید که علاوه بر مواظبت از لباس‌های حساس و زیبای شما، به بهترین نحو و با سرعت زیاد لباس شما را بشوید.

بیشتر بدانید:    سامسونگ تولید عمده اولین محصول اینترنت اشیا با برند اگزینوس را آغاز کرد
ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!
ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!

شرکت ال‌ جی توانسته با توجه به همه این موارد و برترین فناوری‌های روز دنیا، ماشین لباسشویی فوق پیشرفته‌ای را به بازار عرضه کند. ماشین لباسشویی ۱۲ کیلوگرمی و بازطراحی شده TWINWash ال‌ جی از لحاظ زیبایی شبیه ماشین لباسشویی فوق پیشرفته LG SIGNATURE است. در حالی محفظه اصلی شوینده حجم زیادی از لباس‌ها را در خود جای می‌دهد، قسمت TWINWash Mini می‌تواند شستشوی متفاوت و با حجم کمتری را انجام دهد. طراحی ارگونومیک و زیبا شامل صفحه LCD تمام لمسی با رابط کاربری دایره‌ای در قالب در شیشه‌ای و پوشش لعاب داده‌شده و براق خارجی که مانع به‌جا ماندن اثرانگشت می‌شود.

برای مشتریانی که اولویت آن‌ها مصرف انرژی و دوام محصول است، سیستم Centum بکار رفته در ماشین‌ لباسشویی‌های ال‌جی، چه برای خشک‌کردن لباس و چه فرآیند شستشو و خشک‌کردن ترکیبی، بهترین گزینه است. خشک‌کننده و شوینده هردو دارای رده بازده انرژی A+++ -60% و A+++ -10% هستند. به‌علاوه سیستم چرخش جدید شک و لرزش دستگاه را دفع کرده و سیستم Centum که صدای محفظه در حال چرخش را تا حد ۶۷dB1 کاهش می‌دهد. موتور اینورتر Direct Driveبا لرزش کم که در قلب سیستم Centum ماشین لباسشویی قرارگرفته است توسط شرکت ال‌جی به مدت ۲۰ سال گارانتی می‌شود.

ماشین لباسشویی LG SIGNATURE برای اولین بار از پمپ حرارتی اینورتر در این صنعت استفاده می‌ کند که بدون تأثیرگذاری روی کیفیت شستشو باعث بازده انرژی A-50% می‌ شود. با اضافه کردن سنسور SmartThinQ، ماشین لباسشویی LG SIGNATURE تبدیل به یک وسیله هوشمند می‌شود که بعد از اتمام شستشو کاربر را از طریق تلفن همراه مطلع می‌سازد.

بیشتر بدانید:   پرفروش‌ترین‌های ال جی در بازار تلفن همراه
ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!
ال‌ جی TWINWash یک رابطه ماندگار; بزرگان تمیز مهره بازی کنند!

خلاصه با این ماشین لباسشویی نه‌تنها دیگر نگران آسیب دیدن لباس‌های خود نیستید، بلکه می‌توانید با خوش‌پوشی همیشگی و مداوم بهترین رابطه‌ها را ایجاد کنید. رابطه‌هایی که تا آخر عمر ماندگارند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید