كارشناسان از ساخت رايانه‌ جديدي با نام Tablet PC Stand/Dock خبر داده‌اند كه ظاهر آن حتماً نظر شما را به خود جلب خواهد كرد.

به گزارش فارس، اين رايانه‌ پيشرفته به يك پايه ثابت و يك پايه گردان مجهز شده است كه به كمك آن مي‌توان نمايشگر را به صورت كامل چرخاند و تصوير را با زاويه دلخواه مشاهده كرد.

به گفته كارشناسان، اين نوع به‌خصوص از چرخيدن نمايشگر به همراه امكانات داخلي آن براي ادارات و سازمان‌ها بسيار مفيد است و باعث مي‌شود كارمندان كمتر خسته شوند و چشم آن‌ها آسيب كمتري ببيند.

اين نمايشگر قادر است از طريق ورودي USB 2.0 به رايانه‌ قابل حمل شما هم متصل شود و تصاوير باكيفيتي را در اختيار شما بگذارد.

اين رايانه‌ علاوه نمايشگر گردان، به يك صفحه‌كليد و موشواره كوچك مجهز شده است كه زير پايه مانيتور قرار مي‌گيرد و فضاي بسيار كمي اشغال مي‌كند. كيس اين رايانه‌ نيز در قسمت پشتي نمايشگر قرار دارد و به همين خاطر شما با يك نمايشگر، كليه امكانات يك رايانه‌ پيشرفته را در اختيار خواهيد داشت.

رايانه Tablet PC Stand/Dock هنوز به توليد انبوه نرسيده و قرار است در آينده نزديك، نخستين نمونه‌هاي آن به صورت گزينشي در اختيار برخي كاربران قرار گيرد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.