ایسوس به تازگی ماوسی جدید با وزنی سبک، قابل استفاده برای هر دو دست و با طراحی ارگونومیک، به همراه نورپردازی Aura بهینه شده برای بازی های چند نفره آنلاین (MOBA) معرفی کرده است. ماوس Strix Impact به سادگی با نرم افزار اختصاصی مرتبط با تجهیزات گیمینگ ایسوس، ROG Armoury ، قابل شخصی سازی است.

گیمر می تواند به راحتی تمامی تنظیمات فنی و جلوه های نورپردازی را به دلخواه خود و یا بر حسب نوع بازی تغییر دهند. ایسوس به منظور حفظ دوام و بهبود عملکرد این ماوس، از سوییچ های ژاپنی Omron® استفاده کرده است که از دوام و ماندگاری ۵۰ میلیون کلیک برخوردار است.

ماوس Strix Impact ایسوس، جدیدترین سلاح گیمرها
ماوس Strix Impact ایسوس، جدیدترین سلاح گیمرها

بازی های چند نفره آنلاین (MOBA) که به طور چشمگیری محبوب شده است. Strix Impact بر پایه نیازها و نظرات گیمرهای حرفه ای این سبک نیز طراحی شده است. وزن پایین ۹۱ گرمی آن(وزن ماوس بدون درنظر گرفتن کابل) فشار کششی کمتری را به کتف و دست ها در طولانی مدت واردکرده و علاوه بر آن جابجایی ماوس را راحت تر می کند. طراحی ارگونومیک وشکل خاص این ماوس،Strix Impact را برای هر سبک از دست گرفتن ماوس، آن را متناسب ساخته است. علاوه بر آن،این ماوس هیچ محدودیتی برای راست دست ها و چپ دست ها در بر نخواهد داشت.

به منظور افزایش راحتی و کارآمدی ماوس، کلید های کلیک چپ و راست به طور کامل از بدنه اصلی Strix Impact جدا هستند که همین ویژگی منجر به واکنش سریعتر و راحت تر برای هر کلیک می گردد.

ماوس Strix Impact ایسوس، جدیدترین سلاح گیمرها
ماوس Strix Impact ایسوس، جدیدترین سلاح گیمرها

Strix Impact با نرم افزار ROG Armoury عرضه می شود که این نرم افزار مجموعه ای کامل از تنظیمات را برای عملکرد ماوس در اختیار گیمرها قرار می دهد. این تنظیمات شامل کاملترین جزئیات فنی تا نور پردازی Aura می گردد.
در تولید Strix Impact از سوییچ های ژاپنی Omoron در رده صنعتی با طول عمر ۵۰ میلیون کلیک استفاده شده است که طول عمر این سری نسبت به مدل نرمال آن، ۳۰ میلیون کلیک بیشتر است.

بیشتر بدانید:   رونمایی از X POWER2 ال‌ جی با باتری ۴۵۰۰ میلی‌ آمپری و صفحه‌ نمایش ۵٫۵ اینچی

ایسوس در طراحی Strix Impact، سهولت در استفاده را درنظر گرفته تا در هنگام بازی گیمر به راحتی تغییرات کارساز خود را بتواند اعمال کند. به منظور تغییر حساسیت DPI ماوس، یک دکمه DPI Switch نیز در ماوس وجود دارد تا بدون اجرای نرم افزار یا پنجره ای جداگانه در هنگام بازی، حساسیت حسگر ماوس را تغییر دهد. در طراحی کابل و اتصال آن به ماوس هم ایسوس با درنظرگرفتن مشکلات تماس آن با سطح ماوس پد، از روکش لاستیکی با جنسی خاص به منظور کمترین میزان اصطکاک با سطح استفاده کرده است تا عکس العمل ها سریع تر و راحت تر و با کمترین فشار اضافه ممکن صورت گیرد.

این ماوس به زودی در کشور در درسترس خواهد بود.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.