مایکروسافت گزینه‌های جدید سرگرم سازی را به موتور جستجوی خود یعنی بینگ افزود.

به گزارش فارنت، این غول نرم افزار طی قراردادی با شبکه‌های تلویزیونی ،استودیوهای فیلم سازی و توسعه دهندگان بازی‌های آرکید ، به کاربران این امکان را می‌دهد که در هنگام جستجو کردن در بینگ بدون اینکه صفحه و وب سایت بینگ را ترک کنند بتوالنند به تماشای ویدیوهای آنلاین و همچنین سایر سرگرمی‌ها بپردازند.

به عنوان مثال وقتی کاربران آهنگ خاصر را جستجو می‌کننند مایکروسافت کاربر را به سرویس “Zune Pass” خود هدایت می‌کند و کاربر می‌تواند به صورت رایگان به اهنگ مورد جستجوی خود گوش دهد و اگر کاربر علاقه مند بود که در این سرویس عضو شده و بتواند آهنگهار ا بارگذاری کند هزینه اشتراک ۱۵ دلاری را پرداخت خواهد کرد.

ضمنا کاربر می‌تواند در بینگ به صورت محدود جدیدترین بازی‌های عرضه شده ارکید و یا همان دستکتاپی مانند Bejeweled  را بازی کند.

به گزارش  موتور جستجوی بینگ مایکروسافت در حال پیشروی آهسته در بازار جستجوی آنلاین است و در مقابل خود رقیبی قدرتمند مانند گوگل می‌بیند و البته بینگ از هر گونه نوآوری در خود استفاده می‌کند تا بتواند سهم بیشتری در بازار بدست بیاوردهر چند بعضی مواقع گوگل از نوآوریهای بینگ مانند تغییر عکس پشت زمینه صفحه اصلی جستجو استفاده کرده است.

البته این سرویس به صورت مقدماتی در کشور امریکا راه اندازی شده است.بیشتر بدانید:   رویای کنترل زمان در بازی Quantum Break ! + ویدئو

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.