اين روزها محصولات ديجيتال شخصي آنقدر در ميان افراد و كاربران رواج پيدا كرده‌اند كه هر روز مدل‌هاي جديد با قابليت‌هاي متنوع و البته متفاوت‌تر روانه بازار مي‌شوند و توجه خريداران را به خودشان جلب مي‌كنند.

حالا ديگر ورزشكاران، طرفداران موسيقي، هنرمندان و… هر كدام مي‌توانند بسته به علاقه‌مندي و كارآيي مورد نظرشان، محصولي خاص را در بازار پيدا كرده و بخرند. اين بار قرار است يك محصول جديد ويژه ورزشكاران را معرفي كنيم. شركتي به نام ECG به تازگي اين محصول را به بازار معرفي كرده است.

اين دستگاه در واقع تركيبي از يك دستگاه پخش موسيقي قابل حمل و ضربان‌سنج است كه مي‌تواند براي ورزشكاران در هنگام ورزش مناسب باشد. به اين ترتيب، كاربران اين دستگاه مي‌توانند موسيقي دلخواه خودشان را در هنگام ورزش گوش كنند و همزمان از ميزان ضربان قلب و كالري مصرف شده‌شان هم مطلع شوند. براي اين كار لازم نيست كاربران حتما به اطلاعات نمايش داده شده در روي نمايشگر دستگاه نگاه كنند. اين محصول قابليت اعلام اين اطلاعات را از طريق بلندگو دارد. ابعاد اين دستگاه كوچك و قابل حمل بوده و شبيه به يك دستگاه تلفن همراه كوچك است. اين محصول مبتني بر حافظه فلش بوده و امكان ارتقاي حافظه از طريق كارت‌هاي حافظه را هم در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.

طبق اعلام شركت ECG، اين محصول جديد و جالب قرار است به زودي با قيمت 79/95 دلار به بازار عرضه شده و به فروش برسد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.