تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل نسبت به قوانین جدید مهاجرت آمریکا در مورد مهاجرت ۷ کشور مسلمان به آن کشور که توسط رییس جمهور جدید آن کشور وضع شده، واکنش نشان داد.

ایمیل مدیرعامل اپل به کارمندانش در مورد قوانین جدید مهاجرت آمریکا
ایمیل مدیرعامل اپل به کارمندانش در مورد قوانین جدید مهاجرت آمریکا

تیم کوک در نامه ای که به همه کارمندان شرکت اپل در سراسر دنیا ارسال کرده، گفت: ما از قانون جدید پشتیبانی نمی کنیم”

متن کامل نامه تیم کوک را بخوانید:

همکاران

در مکالمهه ای که این هفته با همکارانم در واشنگتن داشتم در مورد اهمیت ویژه ای که اپل به موضوع مهاجرت می دهد، تاکید ویژه ای کردم. این موضوع هم به لحاظ آینده سیاسی و هم داخلی برای شرکت اپل اهمیت دارد. معتقدیم اپل بدون مهاجرت زنده نخواهد بود. ما به پیشرفت و نوآوری نیاز داریم.

من نگرانی های همکاران را در مورد نحوه اجرا کردن قانونی که به تازگی در مورد ۷ کشور مسلمان وضع شده را شنیدم. من هم مثل شما نگرانم. ما از این قانون پشتیبانی نخواهیم کرد.

همکارانی در اپل هستند که مستقیم مشمول این قانون می شود. ما در اپل از طریق واحدهای منابع انسانی و حراست و امنیت با این دوستان در تماس هستیم و از هر کاری که از دستمان بر بیاید، دریغ نخواهیم کرد. بخشی را در AppleWeb جهت پاسخگویی به سوالات و نگرانی های شما در مورد قوانین مهاجرت در نظر گرفتیم. در تماس با کاخ سفید هستیم تا تاثیرات جدی این قانون بر شرکت اپل و همکارانمان را گوشزد کنیم.

همانطور که همیشه گفتم، تفاوت ها باعث پیشرفت ما می شود. اگر بخواهم تنها باید یک نکته در مورد شرکت اپل بگویم، این است که در اینجا همدلی و حمایت حرف اول را می زند. این موضوع هم اکنون اهمیت بیشتری هم پیدا کرده. این را می دانم که می توانم روی شما حساب کنم، هر کسی در اپل مورد پذیرش، احترام و ارزش قرار خواهد گرفت.

درهای اپل باز است. برای همه باز است. مهم نیست از کجا آمداید، به چه زبانی صحبت می کنید، چه کسی را دوست دارید و چگونه عبادت می کنید. همکاران ما بهترینها را به جهانیان نشان می دهند و دست همه دوستداران اپل را محکم می فشاریم.

به قول دکتر مارتین لوتر کینگ “ممکن است از کشتی های مختلفی پیاده شده باشیم ولی اکنون در یک قایق هستیم”

تیم

بیشتر بدانید:   یک خبر خوشحال کننده: PSP2 وارد می شود!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید