«کارل بیس»/ Carl Bass مدیر اجرایی کمپانی Autodesk (توسعه‌ دهنده اتوکَد) پس از دیکتاتور خواندن ترامپ از سمت خود کنار گذاشته شد.

مدیر کمپانی Autodesk پس از دیکتاتور خواندن ترامپ کنار گذاشته شد
مدیر کمپانی Autodesk پس از دیکتاتور خواندن ترامپ کنار گذاشته شد

به گزارش برسام و به نقل از خبرآنلاین، وی در مصاحبه با «سارا لیسی» خبرنگار سایت خبری پاندودیلی ضمن انتقاد صریح از ترامپ گفت رفتارش مابین یک دیکتاتور و مدیر یک بیزینس کوچک است!

اتودسک کمپانی معروف و مالک نرم‌افزار اتوکد است و کارل از سال ۱۹۹۳ با این کمپانی در سمت‌ های مختلف کار می‌ کرده است (از سال ۲۰۰۶ مدیر اجرایی شد) و حالا پس از انتقادات صریح از ترامپ و سیاست‌ های ضد مهاجرتی‌ اش مورد غضب واقع‌ شده است.

هرچند وی پیش تر قصد بازنشستگی هم داشته، اما اصرار سهامداران و هیئت‌ مدیره به راین بود که وی همچنان در سمت مدیر اجرایی کمپانی Autodesk باقی بماند.

فعلاً وی در کنار «عمار هانسپال» و «اندرو آناگنوست» به‌ عنوان مدیران ارشد اجرایی به دنبال یافتن مدیر اجرایی جدید برای اتودسک هستند.

گفتنی است مدیران گوگل و نتفلیکس و … از سیاست‌های ترامپ انتقاد کرده‌اند اما ظاهراً جملات تند کارل علیه شخصیت ترامپ باعث این کنار گذاشتن از کمپانی معروفی شده که حداقل ۱۸ میلیارد دلار می‌ ارزد.

دفتر مرکزی اتودسک در سن رافائل کالیفرنیا قرار دارد و ۹ هزار نفر برای آن کار می‌ کنند. درآمد این کمپانی در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲٫۵ میلیارد دلار اعلام شد.

کارل بیس اعلام کرد اینک وقت زیادی دارد تا با ربات های ساخت خود بازی کند و در کنار خانواده باشد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   پیشنهاد عجیب ویکی‌ لیکس به ترامپ

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.