مرکز تماس موبایل سامسونگ با حضور کارشناسان مجرب و کارآزموده به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین به کاربران گوشی ها و تبلت های سامسونگ، خدمات پس از فروش ارائه می‌کند.

از کار افتادن و خرابی گوشی‌ها آن هم در روزهای تعطیل یا ساعات پایانی شب بدترین اتفاقی است که می‌تواند برای هر کاربر گوشی های هوشمند پیش بیاید. بسیاری از ما تجربه اتفاقی از این دست را داشته‌ایم که گوشی دچار مشکل می‌شود و هیچ متخصصی در نزدیکی‌مان پیدا نمی‌شود تا بتواند این مشکل را حل کند. این اتفاق یعنی کنار گذاشتن گوشی و از دست دادن تمام کاربردهای آن تا زمانی که بتوانیم دستگاه را به نزدیک‌ترین مرکز تعمیر برسانیم. اما با ابتکار سامسونگ کاربران گوشی‌های این شرکت چنین اتفاق تلخی را تجربه نخواهند کرد.

مرکز تماس موبایل سامسونگ
مرکز تماس موبایل سامسونگ

مرکز تماس موبایل سامسونگ خدمات کنترل از راه دوری را راه‌اندازی کرده است که با استفاده از آن کاربران گوشی‌ها و تبلت‌ها به کمک کارشناسان مرکز تماس و به صورت آنلاین می‌توانند مشکل دستگاه خود را برطرف کنند. به کمک این سرویس کاربران گوشی های سامسونگ بدون اینکه به مکان خاصی بروند، بدون اینکه زمانی را هدر دهند و حتی بدون اینکه هزینه‌‌‌ای پرداخت کنند تمام مشکلات فنی خود را از طریق ارتباط آنلاین و اینترنتی حل می‌کنند.

همیشه فعال

سامسونگ الکترونیکس به منظور ارتقا خدمات پس از فروش خود مرکز تماسی مخصوص کاربران گوشی های موبایل، تبلت و گجت های پوشیدنی دایر کرده است. در این مرکز که به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته فعالیت می‌کند، کارشناسانی کارآزموده و مجرب آماده هستند تا سوالات و مشکلات فنی کاربران را پاسخ دهند.

بیشتر بدانید:   معرفی دو گوشی سری گلکسی از سامسونگ در CES 2015

پاسخ به سوالات مربوط به  اعتبار ضمانت‌نامه تلفن همراه و اطلاع از موقعیت مکانی مراکز خدمات موبایل سامسونگ و ساعت کاری این مراکز تنها بخشی از وظایف کارشناسان مرکز تماس موبایل سامسونگ است. کارهای مرکز تماس موبایل سامسونگ به اینجا ختم نمی‌شود و یکی از مهم‌ترین بخش‌های این مرکز رسیدگی و پیگیری انتقادات، پیشنهادات و شکایات مشتریان سامسونگ است.

به گفته مدیران مرکز تماس موبایل، هر شکایتی که در این مرکز ثبت شود لحظه به لحظه و روزانه توسط کارشناس مربوطه پیگیری می‌شود تا ضمن حل مشکل، رضایت خاطر کاربران جلب شود. به همین دلیل است که کارشناسان این مرکز حتی شنوای شکایات و پیشنهادات خارج از موضوع ضمانت‌نامه هم هستند و بهترین راه‌حل را پیش‌روی مشتریان قرار می‌دهند.

فعالیت کارمندان این مرکز در سه شیفت کاری باعث شده تا کاربران گوشی‌ها و تبلت های سامسونگ، شماره تلفن  ۴۲۱۳۲-۰۲۱ مرکز تماس موبایل را به عنوان همراهی همیشگی در کنار خود داشته باشند.

مرکز تماس موبایل سامسونگ
مرکز تماس موبایل سامسونگ

خدمات از راه دور مرکز تماس موبایل سامسونگ

همزمان با توسعه و گسترش روزافزون اینترنت، خدمات پس از فروش هم تحول زیادی پیدا کرده است. سامسونگ به عنوان شرکتی پیشرو و نوآور در تولید محصولات الکترونیکی، سعی دارد تا کارآمدترین و بهترین شیوه‌ها را برای پشتیبانی از مشتریان کالاهای خود انتخاب و پیاده‌سازی کند. به همین دلیل خدمات دیجیتالی مرکز تماس موبایل، شامل گفت‌وگوی آنلاین با مشتری در سایت سامسونگ، پاسخ‌دهی روزانه به ایمیل‌های مشتریان و همینطور خدمات کنترل از راه دور راه‌اندازی شد تا ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ مالی مشتریان، راحتی بیشتر آنان فراهم شود.

بیشتر بدانید:   زمان فروش نسخه جدید گالاکسی نوت اعلام شد

در میان خدمات دیجیتالی مرکز تماس موبایل سامسونگ ، اپلیکیشن راهنمای هوشمند یا همانSmart Tutor جدیدترین و مدرن‌ترین سرویسی‌ است که برای مشتریان سامسونگ ارائه می‌شود. در این سرویس، کارشناسان مرکز تماس موبایل سامسونگ از طریق اینترنت به گوشی کاربران متصل می‌شوند و مانند زمانی که گوشی را در دست دارند، می‌توانند مشکلات دستگاه را تشخیص داده و برطرف کنند. در واقع به کمک Smart Tutor کاربران بدون نیاز به خروج از محل زندگی یا کار خود، به یک متخصص فنی وصل می‌شوند که با اجازه و تایید مشتری به گوشی‌ و تبلت او وصل شده و مشکل مورد نظر را رفع می‌کند. برای استفاده از این سرویس تنها به اینترنت وای فای یا دیتای دستگاه نیاز است تا پس از دانلود و نصب اپلیکیشن Smart Tutor مراحل اتصال به کارشناسان فنی مرکز انجام شود.

کسانی که به عنوان تکنیسین در این بخش از خدمات سامسونگ فعالیت‌ می‌کنند، افرادی منتخب بر اساس معیارهای بالای فنی و اخلاقی هستند که تعهدنامه حفظ اسرار مشتری در شرکت سامسونگ را امضا کرده‌اند.

گفت‌وگوی آنلاین

گفت‌وگوی آنلاین امکانی است که در آن کاربران با رفتن به سایت سامسونگ و از طریق بخش مربوطه، می‌توانند سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان مرکز تماس موبایل در میان بگذارند.

با وجود نظارت دایمی و لحظه‌ای مسئولان بخش‌های مختلف این مرکز بر فعالیت‌هایی که تکنیسین های سامسونگ در دستگاه متصل شده انجام می‌دهند، اما جهت تامین هرچه بیشتر آرامش خاطر مشتریان از عدم دسترسی تکنیسین به اطلاعات خصوصی و یا بخش‌های نامرتبط دستگاه نیز حتی پس از تایید اولیه برای دسترسی تکنیسین به گوشی یا تبلت، دسترسی کارشناسان به هر کدام از بخش‌ها مانند گالری، برنامه‌های پیام رسان یا حتی اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و … نیازمند اجازه جداگانه‌ای از سوی کاربر خواهد بود.

بیشتر بدانید:   نگهبان بهترین سایت آموزشی در جشنواره وب

در عین حال کاربر تمامی فعالیت‌هایی را که تکنیسین روی گوشی وی انجام می‌دهد به صورت زنده روی صفحه دستگاه مشاهده کرده و هر زمان که تشخیص دهد می‌تواند دسترسی او را به گوشی خود قطع کند. مجوز‌های صادر شده توسط کاربر برای دسترسی به دستگاه هم یک‌بارمصرف بوده و در صورت قطع تماس، تکنیسین برای اتصال مجدد به دستگاه نیازمند تایید دوباره از سوی کاربر خواهد بود.

مرکز تماس موبایل سامسونگ
مرکز تماس موبایل سامسونگ

نظارت دائمی

یکی از نکته‌های جالب توجه مرکز تماس موبایل سامسونگ نظارتی است که بر کار کارشناسان و متخصصان می‌شود. در این مرکز بخش مجزایی وجود دارد که بر تمامی فعالیت‌های کارمندان و حتی لحن و نوع صحبت‌کردن آنها با مشتری نظارت دارد. پیگیری زمان‌ رسیدگی به شکایات مشتریان و صحت پاسخ‌های داده شده به هر درخواست از دیگر مواردی است که به طور دائم رصد و نظارت می‌شود.

مرکز تماس موبایل سامسونگ با ارائه خدمات دیجیتالی همچون گفت‌وگوی آنلاین و اپلیکیشن Smart Tutor، پاسخگویی به سوالات فنی و عمومی و پیگیری روزانه شکایات و انتقادات مشتریان، پشتیبانی همه‌جانبه و کاملی را از کاربران گوشی‌ها، تبلت‌ها و گجت های پوشیدنی سامسونگ انجام می‌دهد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.