شرکت مبین نت همزمان با آغاز ارائه اینترنت پر سرعت بی سیم وایمکس در 11 شهر، مشخصات طرح ویژه تابستان را نیز اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، در این طرح مشترکان خانگی می توانند با پرداخت هزینه یکساله به مبلغ 240 هزار تومان، از اینترنت 128 کیلو بیت بر ثانیه بهره مند شوند.

این سرویس دارای 100 گیگابایت ترافیک سالیانه است و مشترکان از ساعت 2 تا 8 صبح و همچنین جمعه ها از ترافیک رایگان استفاده خواند نمود.

در این سرویس ویژه، هزینه ای بابت نصب و فعالسازی دریافت نمی گردد و همچنین نشترکان مودم indoor رایگان دریافت می نمایند.

لازم به ذکر است که در این طرح در صورتیکه بخواهید از نوع مودم دیگری استفاده نمایید، مبلغ ۸۰۰،۰۰۰ ریال در ه شما تخفیف تعلق می گیرد. (به بیان دیگر مودم Indoor+WiFi+VoIP به قیمت ۳۰۰٫۰۰۰ ریال و مودم Outdoor به قیمت ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال محاسبه خواهد گشت.)

لازم به ذکر است، هم اکنون این سرویس در 11 شهر اراک، اردبیل، بابل، بجنورد، بیرجند، خرم آباد، سمنان، سنندج، شهرکرد و یاسوج راه اندازی شده است.

13 دیدگاه ها

 1. مشترك خانگي هستم وسرعت 128 را تجربه كردم و لذتي نبردم و گاهي كه نزد دوستانم كه به اساني مي توانند از تعرفه هاي پر سرعت adslدر خانه استفاده كنند حتي سرعت دانلود بيشتر. براي خود و تمام كساني كه از وايمكس مبين نت استفاده مي كنند متاسف مي شوم و اين اطمينان را مي دهم كه مبللغ خوبي براي وايمكس مبين نت كه هم سرعت محدود و هم سرعت دانلود پايين تري نسبت به سرعت مشابه خود در adsl دارد نخواهم بود با تشكر رضا اذرگشب از شهر رشت

 2. در جديدترين حوادث كه فقط در كشور ما اتفاق مي افتد
  دزدي از كاربران هم مد شد
  امروز با شركت سيب سامانه رشت نماينده مبين نت قرارداد 512 mg يكساله بستم
  اولين كار اينجانب بعد روشن كردن سيستم چك كردن سرعت اينترنت بود و با ديدن سرعت 128mg شوكه شده ام البته چون كاملا به مبين نت بي اعتماد هستم و قبلا هم اين روش را سر اينجانب اوردند كه با اعتراض صريح اينجانب به حساب مشكلات خطوط حل شد adsl مطمئن تر است چون حداقل تضميني براي سرعتش نمي دهد.

 3. من یک ماهی هست از شرکت ماوشان که عامل مجاز وایمکس مبین نت هست سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم گرفتم. به نظرم خدمات آنها بسیار قابل قبول و کاملا مشتری مدارانه بود واز سرعت خوبی هم برخوردارم هستم که تا به حال تجربه نکرده بودم .

 4. سلام من تازه وایمکس مبین نت با سرعت 512 گرفته ام. خلاصه بگویم افتضاح است. از adsl128 هم بدتر است. اولا که در بهترین حالت سرعتش از 54 kbps بیشتر نمیشود. دوما کلاهبرداری دیگرشان این بود که با یه چک میل ساده بدون دانلود و یا باز کردن ایمیل های متنی 305 مگابایت در اکانت من اینترنت مصرف شده گزارش شد!!!! خدا لعنت شان کند که اینطور علنی دزدی می کنند!!! آمین.

 5. غصه نخورید من وایمکس ایرانسل دارم سرعت 256 اما موقع باز شدن صفحه ها پیر می شم.حداقل شما شب ها رایگان دانلود می کنید.تازه اعتبار تون از یه ماه به ماه بعد سوخت نمیشه ولی مال ایرانسل استفاده نکنی هم می پره.پس فکر کنم مبین نت بهتره.

 6. بازم هیچکدوم مثه من نیستید که 30تومن فروشنده سرم کلاه گذاشت و سرعتو انتن دهیشم که زیر خط فقره کاش وایمکس ایرانسل میگرفتم واثعا حالم گرفته از ایران و ادمای کلاه برداری که راست راست تو مملکت راه میرن و زندگی میکنن

 7. خوش به حالتون برای نصب پارسال 360 تومن دادم 1 ماه استفاده کردم بعدازعیداومدن مودموگرفتن به علت خرابی وگفتن مابقی پول روبرمیگردونن بعد1 ماه!!! 1 سال ازاون 1 ماه گذشته هنوزخبری نشده!!! واقعامتاسفم

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید