نینتندو سوییچ (Nintendo switch) در چنین روزی از هفته گذشته منتشر شد. شروع این کنسول طوفانی بود و تبدیل به سریع‌ ترین فروش در بین کنسول‌ های نینتندو در روز عرضه شد. هنوز عرضه‌ آن به صورت کامل روی روال نیست و مواردی درباره وصل نشدن جوی‌ کُن‌ ها به کنسول و برخی دیگر از مشکلات نینتندو سوییچ گزارش شده است. به مانند هر سخت افزار دیگر، ممکن است با کنسول زمان عرضه برخی افراد با مشکلاتی روبرو شده باشند.

نینتندو: Nintendo switch با مشکلات فنی گسترده‌ ای روبرو نیست
نینتندو: Nintendo switch با مشکلات فنی گسترده‌ ای روبرو نیست

حال، نینتندو بیانیه‌ ای در رابطه با مشکلات سوییچ داده است. در بیانیه‌ای که به مجله تایم داده شده بود، این شرکت گفت که سوییچ با مشکلات گسترده‌ای روبرو نیست. مشکلاتی که گزارش می‌شوند به گوش کارکنان بخش پشتیبانی نینتندو رسیده است و آن‌ها این مشکلات نینتندو سوییچ را طبقه‌ بندی کرده‌اند. در بیانیه نینتندو آمده است:

در نینتندو ما غرور زیادی برای محصولات با کیفیتی که تولید می‌کنیم داریم و تمام خواسته ما این است تا مصرف‌کنندگانمان تجربه مثبتی‌ از آن‌ها داشته باشند. برای هر تکنولوژی نوآورانه‌ی جدید عجیب نیست که مصرف‌کنندگان سوالاتی در رابطه با آن داشته باشند که نینتندو سوییچ هم استثنا نیست. هیچ مشکلات فنی گسترده‌ای نیست و تمام مشکلات از جمله گزارشاتی که در رابطه با اتصال بلوتوث جوی کُن چپ وجود دارد در حال بررسی هستند.

ما برای این که بهترین پشتیبانی از مصرف‌کنندگان داشته باشیم مرتبا سایت پشتیبانی مصرف‌کنندگان را بروزرسانی می‌کنیم و پاسخ‌های آنی را به پرسش‌هایی که در حال دریافت هستیم می‌دهیم. در صددیم تا مصرف‌کنندگان بتوانند به سرعت به تجربه لذت‌بخش با نینتندو سوییچ بپردازند که اگر هرچیزی مانع از این هدف می‌شود، ما آن‌ها را تشویق می‌کنیم تا با تیم سرویس مصرف‌کنندگان نینتندو تماس برقرار کنند.

بیشتر بدانید:   رسماً تأیید شد؛ Call Of Duty: WW2 برای نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد

افرادی که سخت افزار خاصی دارند و سوالات نرم‌افزاری دارند می‌توانند از طریق سایت پشتیبانی نینتندو به پاسخ‌های خود برسند.

هم‌چنین گزارشاتی در مورد خراشیده‌ شدن صفحه تبلت سوییچ توسط Switch dock گزارش شده است. البته این مشکلی نیست که افراد زیادی با آن روبرو شده باشند. رئیس نینتندوی آمریکا رجیس فیلز ایمی به تایم گفت:

همان موقعی که گزارش این مشکل را خواندم از تیم‌ هایم در مورد آن سوال کردم که آیا ما چنین تجربه‌ای را داشته‌ایم؟ که جواب صاف و ساده این بود که خیر.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.