دانلود برنامه و بازی از اپل استور یک از رایج ترین کارهایی است که صاحبان گوشی های اپل انجام می دهند بنابراین اختلال در دانلود می تواند بسیار آزار دهنده باشد.با ما در ادامه همراه باشید تا یک راه حل برای این مشکل به شما معرفی کنیم.

چگونه مشکل خود با اپ استور را حل کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته اید یک برنامه را آپدیت و یا دریافت کنید و بعد از زدن بر روی گزینه Get یا Update مدت ها دایره ای که مربوط به این بخش است می چرخد و هیج عملی انجام نمی شود اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که دلیل این مشکل چیست و برای رفع این مشکل چکار باید کرد.

یکی از دلایل مهم عدم دانلود و یا آپدیت برنامه ها تحریم هایی است که شرکت اپل برای ایران گذاشته است اما از آن جایی که قطع شدن اپ استور برای ایران همیشگی نیست و تنها برای مدتی باعث اختلال در دانلود برنامه ها می شود، برای اینکه متوجه شوید که آیا مشکل از سمت اپ استور است یا مشکل از دستگاه شماست باید IP دستگاه خود را عوض کنید.

اما اگر IP دستگاه خودتان عوض کردید و باز هم مشکل داشتید باید یک بار دستگاهتان را ریست کنید اما نگران نباشید قرار نیست چیزی از گوشی پاک شود. در برخی از موارد به خصوص کسانی که همه برنامه های خود را با گوشی از اپ استور دانلود می کنند، پیش می آید که تنطیمات دستگاه با مشکل مواجه شده و این افراد می توانند با یک ریست مشکل دستگاه خود را برطرف کنند.

بیشتر بدانید:   درآمد سه ماه اپل از iphone با تمام عمر اندروید برابری کرد!

برای انجام ریست شما باید وارد Setting و سپس General شوید و در قسمت Reset گزینه اول ریست را همانند عکس انتخاب کنید.

چگونه مشکل خود با اپ استور را حل کنیم؟

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

منبع: بروزرسانی

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید