در حالی که گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) سامسونگ در ۲۱ آپریل عرضه می‌شود، به نظر می‌رسد که برخی از مشتریان خوش شانس موفق به دریافت این گوشی پیش از زمان عرضه رسمی شده‌اند. با این حال، برخی از کاربران مشکل صفحه قرمز گلکسی اس ۸ پیدا کرده‌ اند و می‌ گویند که آن یک سایه متمایل به رنگ قرمز دارد.

سایه قرمز رنگ روی صفحه نمایش برخی از کاربران Galaxy S8
سایه قرمز رنگ روی صفحه نمایش برخی از کاربران Galaxy S8

همان‌ گونه که در تصویر بالا می‌بینید، صفحه نمایش گوشی‌ های سمت چپ و راست رنگی متمایل به قرمز دارد. در مورد گسترده بودن این مشکل خبر دقیقی در دست نیست اما می‌دانیم که هنوز این گوشی به طور رسمی عرضه نشده است و کسانی که این محصول را پیش خرید کرده‌اند هنوز آن را دریافت نکرده‌ اند. بنابراین مشخص نیست گوشی‌ هایی که اکنون در اختیار کاربران قرار گرفته نسخه نهایی آن‌ها باشد. این مشکل می‌تواند یک مسئله بسیار جزیی باشد.

حتی گفته می‌شود که لزوما مشکل صفحه قرمز گلکسی اس ۸ یک مشکل سخت‌افزاری نیست و برخی نیز می‌گویند که این رنگ به دلیل تکنولوژی deep red سامسونگ برای تعادل رنگ صفحه نمایش است، که احتمالا با یک پچ نرم‌افزاری این مشکل برطرف می‌شود. در گذشته مواردی از این قبیل وجود داشت و کاربران نسبت به رنگ زرد در صفحه نمایش گوشی اعتراض کردند که در نهایت این مشکل نیز رفع شد.

در هر صورت در مواردی که ما این گوشی را بررسی کردیم، سایه رنگ قرمز را در آن مشاهده ننمودیم. اما امیدواریم که سامسونگ به این نکات توجه داشته باشد و در نسخه‌های آتی این قبیل مشکلات را مشاهده نکنیم.

بیشتر بدانید:   نتایج عملکرد باتری سامسونگ Galaxy S8 Plus منتشر شد

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید