برخی از مشتریان کنسول های بازی نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) اعلام کرده‌ اند که کنسول آن‌ها به شدت حرارت دیده و بر اثر آن کمی تاب برداشته است. این کمپانی هنوز پاسخ رسمی به این مشکل نینتندو سوییچ نداده است.

کنسول نینتندو سوییچ برخی از کاربران تاب برداشته است
کنسول نینتندو سوییچ برخی از کاربران تاب برداشته است

هر محصول جدیدی که تولید می‌شود ملزم به گذراندن آزمایشات مختلفی است و عملا با آن چیزی که دست مشتری می‌رسد فاصله دارد. شرکت بر روی این دسته از محصولاتش تنظیماتی را انجام می‌دهد و به بازار می‌فرستد، اما وقتی آن محصول به دست مشتری می‌رسد ممکن است آن‌ها از راه های مختلفی دستگاه خود را تنظیم کنند.

همین چند روز پیش بود که مشکلات جوی استیک کنسول های نینتندو سوییچ به نام “Joy-Con” صدای خریداران را درآورده بود و شرکت نینتندو علت بروز مشکل را به کاربران گفته بود. حالا مشکل نینتندو سوییچ جدیدی پدیدار شده است. شخصی با نام کاربری _NSR در وب سایت ردیت تصویری را از کنسول تاب برداشته نینتندو سوییچ خود منتشر کرده است.

اما این کاربر تنها فرد دارای مشکل با جوی استیک کنسول نینتندو نیست، چرا که کاربران دیگر ردیتور نیز ادعایی مشابه با وی را داشته‌اند و اعلام کرده‌اند که کنسول آن‌ها نیز تاب برداشته و کمی خم شده است.

تاب برداشتن برخی از دستگاه‌های نینتندو سوییچ می‌توانید به خاطر واریانس تولید باشد

آن‌ها استدلال می‌کنند زمانی این اتفاق افتاده که سوییچ به حالت داک درآمده و نمایشگر آن خاموش بوده است. سپس بخش پشتی آن به مرور زمان داغ و داغ‌تر شده تا جایی که گرما و پلاستیک که دوستان خوبی برای یک دیگر نیستند با هم دیگر برخورد کرده و در نهایت منجر به خمیدگی بخشی از کنسول شده است.

بیشتر بدانید:   حضور بازی Super Mario Odyssey در E3 2017

با این حال ما باید اشاره کنیم از آنجایی که تمامی کاربران کنسول نینتندو سوییچ چنین مشکلی را تجربه نکرده‌اند، این احتمال دارد مشکل به خاطر واریانس یا همان ناسازگاری تولید بوده باشد که نتیجه آن تاب برداشتن کنسول در اثر دیدن حرارت شده است.

اگر شما هم با چنین مشکل نینتندو سوییچ دست و پنجه نرم می‌کنید، تنها راه پیش روی شما ارتباط گرفتن با تیم پشتیبانی شرکت نینتندو است تا اگر قبول کردند کنسول شما به کارخانه آن‌ها بازگردانده شده و کنسول سالمی را جایگزین آن کنند.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.