در متن زير برخي از تكنولوژي‌هاي به كار رفته در چاپگر و دستگاه‌هاي چندمنظوره معرفي شده اند.


به گزارش دنياي اقتصاد، MICR در واقع تكنولوژي شناسايي (خواندن) حروف و علائم است كه عمدتا توسط بانك‌ها و موسسات مالي جهت تسهيل در پردازش چك‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در اين روش، علائمي‌كه با جوهر‌هاي مغناطيسي روي كاغذ چاپ شده‌اند توسط يك هد خوانده مي‌شود. به اين ترتيب كه هر حرف يا علامت تنها با ارسال يك سيگنال منحصربه‌فرد شناخته مي‌شود.

نرم‌افزار Photo Enhance كه جهت تنظيم چاپ عكس است، تصاوير را به صورت خودكار مورد بررسي قرار داده و در صورت لزوم چاپگر را تنظيم مي‌كند. با استفاده از اين فن آوري جديد مي‌توان تصاويري كه كيفيت رنگ ضعيفي دارند را روشن نمود.

Photo Enhanceبررسي تصاوير سبب ايجاد مناسب جهت تنظيم رنگ پوست، مناظر و چشم‌اندازها مي‌شود، اين نرم‌افزار كاملا همانند يك كارشناس چاپ و تنظيم درون چاپگر عمل مي‌كند.

چاپگرها و چند كاره‌هاي اپسون با جوهر پيشرفته از مزيت تنوع كاغذهاي چاپي برخوردارند. در هر زمان و براي هر كاري مي‌توانيد از هر نوع كاغذ – از كاغذهاي ساده تا كاغذهاي براق مخصوص چاپ عكس – استفاده كنيد.

با استفاده از فن‌آوري‌هاي چاپ مستقيم USB و PictBridge، چاپگرها و چندكاره‌ها مي‌توانند مستقيما از دوربين‌هاي ديجيتال چاپ كنند، حتي بدون نياز به كامپيوتر، مي‌توان با در هم آميختن PictBridge يا چاپ مستقيم USB از دوربين‌هاي ديجيتال كار چاپ عكس‌ها را به طرز شگفت انگيزي آسان و مستقيم انجام داد.

بیشتر بدانید:   سه مدل از چاپگرهای تک‌رنگ جوهرافشان اپسون به بازار عرضه شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.