در اکثر گزارشات پیشین پیرامون نسل بعدی آیفون های اپل، ماه سپتامبر را زمان احتمالی معرفی این دستگاه ها عنوان کرده بودند اما شاید تاخیر در معرفی آیفون ۸ بسیار بیشتر از چیزی که تصور میکنیم.

تاخیر در معرفی آیفون 8 اپل وجود دارد
تاخیر در معرفی آیفون ۸ اپل وجود دارد

طی گزارشی که برایان وایت، تحلیلگر کمپانی همیلتون منتشر کرده، آیفون ۸ اپل که از نمایشگر ۵٫۸ اینچی برخوردار خواهد بود احتمالا تا ماه اکتبر یا نوامبر معرفی نخواهد شد.

علت تاخیر در معرفی آیفون ۸ ، چالش های موجود در تولید عنوان شده است. این دستگاه دارای فناوری لمس سه بعدی به همراه نمایشگری با پنل امولد خواهد بود.

مشکل اپل برای تولید این دستگاه به همان فناوری لمس سه بعدی باز میگردد اما با وجود تاخیر نسبتا زیاد، آیفون ۸ تا تعطیلات ماه دسامبر وارد بازار خواهد شد و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته در صورتی که سفارش ۷۰ میلیون پنل اولد اپل توسط سامسونگ به موقع آماده نشود، مطمئنا کوپرتینویی ها در دردسر بزرگی خواهند افتاد و شاید معرفی آیفون ۸ باز هم با تعویق مواجه شود.

البته آیفون ۸ بهترین و گران ترین مدل نسل بعدی آیفون های اپل خواهد بود که دارای ویژگی های جدیدی مانند نمایشگر امولد است و اپل احتمالا دو مدل آیفون بروزرسانی شده ی ۷اس و ۷اس پلاس را نیز معرفی کند که احتمالا از نظر طراحی نیز با نسل فعلی تفاوت خاصی نخواهند داشت.

این دو مدل فاقد ویژگی های منحصر به فرد آیفون ۸ خواهند بود بنابراین اپل برای تولید آنها مشکل خاصی نخواهد داشت و زودتر آنها را وارد بازار خواهد کرد. باید صبر کرد و دید که آیا این تاخیر در معرفی آیفون ۸ ، باعث میشود با دستگاه متفاوت و کم عیب و نقصی مواجه شویم یا خیر. نظر شما در این خصوص چیست؟

بیشتر بدانید:   آی فون الماس نشان هم آمد

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید