معرفی پنج ویژگی که هواداران گوشی های آندروید دوست دارند در سال ۲۰۱۳ ببینند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ورلد آی تی،  در دوسال اخیر گوشی های هوشمند آندروید فناوری های جدیدی را در عرصه پلتفرم موبایل عرضه کرده اند.سازندگان این گوشی ها مرتبا در حالی تلاش برای شناسایی پتانسیل های جدید و یافتن ویژگی های جدید هستند.در ذیل به بررسی این پنج ویژگی گوشی های آندروید که هواداران در سال ۲۰۱۳ خواهان آنند میپردازیم :

android-predictions-300x200

۱- صفحه نمایشی انعطاف پذیر: آیا شما انعطاف پذیری گوشی خود را دوست ندارید آیا دوست ندارید که گوشی جدید خود مثل تبلت ها تا شوند و جای کمی را اشغال کنند امیدواریم این تخیل در سال جدید به واقعیت تبدیل شود .

۲- باتری هایی با دوام تر: ما معمولا دستگاه هایی با باتری های بزرگ را میبینیم اما این بزرگی رو طراحی تاثیر منفی میگزارند.ما به باتری هایی نیاز داریم با ابعاد کوچکتر و توانایی ذخیره بیشتر.امیدوارم این موضوع یه یکی از مهمترین دغدغه های شرکت های تولیدی گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۳ تبدیل شود.

۳- قدرت آنتن دهی بیشتر: بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند به نظر میرسد واقعا فراموش کردند که اول از هر چیزی این گوشی ها در واقع تلفن هستند.تعداد زیادی از افراد هستند که واقعا از قطعی تماس ها و ایجاد سیگنال های ضعیف رنج میبرند.امیدواریم در سال جدید این معضل نیز بر طرف شود.

۴- گوشی های با دوام تر: این مورد هم یکی از انتظارات به جای هواداران میباشد که امید است در سال ۲۰۱۳ رسیدگی بیشتری به آن شود.

بیشتر بدانید:   معرفی بازی محبوب شرکت EA برای پلتفرم آندروید

و اما مورد آخر هم مربوط به Wi-Fi میباشد که امید است بهبودی ویژه ای در سال جدید داشته باشد.

1 دیدگاه

  1. تنها چیزی که به نظر بنده خیلی مهمه باطری بادوامه حالا یا باید قطعات کم مصرفتر بسازند یا باطری های قدرتمند بسازند دیگر موارد در اولویتهای بعدی است

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید