“آپلود سنگین ” — برای ارسال فایل های با حجم بالا نیاز به فضای ذخیره سازی بالا هست و بسیاری از سایت ها نیز فضای مجاز برای آپلود را محدود می کنند ،دراین صورت ارسال فایل های با حجم بالا امکان پذیر نیست. بعضی از سایت ها نیز محدودیت پسوند فایل دارند و اجازه ی آپلود فایل های خاص را نمی دهند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از شبکه آی تی، در این پست چند سرویس خوب در زمینه ی “ارسال فایل های با حجم بالا” را معرفی می کنیم که نه نیاز به ثبت نام داشته باشند و نه محدودیت های زیاد.همه ی این سرویس ها در کنار امکانات رایگان،امکانات پولی هم برای کسانی که نیاز به امکانات دیگری دارند،می دهند.

سرویس اول : woofilesاین سرویس تا 1 گیگابایت اجازه ی آپلود به شما می دهد و به ایمیل مورد نظر شما ارسال می کند.بدیهی است باید سرویس ایمیل گیرنده ،فضای لازم برای این فایل را داشته باشد.

آدرس سایت : woofiles.com

سرویس دوم : dropsendاین سرویس اجازه ی آپلود تا 2 گیگابایت را به شما می دهد.فرمت های رایج مانند jpegs, pdfs, MP3 را ساپورت می دهد و رایگان و بسیار ایمن هست.

آدرس سایت : dropsend.com

سرویس سوم : largefilesasap.comاین سایت نیز برای ارسال فایل حجیم طراحی شده است.تا Up to 2Gb را ساپورت می دهد و می توانید به ایمیل مورد نظر خود ارسال کنید.فایل ها تا حداکثر 72 ساعت بعد از آپلود شما در سرور باقی می ماند و بعد از آن حذف می شود.

آدرس سایت : largefilesasap.com

سرویس چهارم : wetransferطراحی این سایت خیلی جالب است و به همین دلیل سایت سنگین شده است.شما می توانید تا حداکثر 2 گیگابایت آپلود کنید و ارسال کنید.این فایل را می توانید حتی به ایمیل خود نیز ارسال کنید تا از صحت لینک مطمئن شوید.

آدرس سایت : wetransfer.com

سرویس پنجم : filemailاین سرویس که سایت makeuseof آن را معرفی کرده است ، امکانات متعدد به شرح زیر به شما می دهد :

Send files to as many people as you want.

Maximum file or upload size : 2 GB.

Files remain online for 7 days.

Upload multiple files simultaneously.

No restrictions on download bandwidth (20 times per file).

No sign-up or registration required.

No ads in the emails.

آدرس سایت : filemail.com

سرویس ششم : gigasizeاین سایت که متاسفانه در ایران در دسترس نیست،نیز تا 2 گیگابایت اجازه ی آپلود به شما می دهد.تا 45 روز فایل شما را در سرور خود نگه می دارد.در صورتی که اکانت غیر رایگان آن را بخرید تا فضای نامحدود را به شما اختصاص می دهد.

آدرس سایت : gigasize.com

سرویس هفتم : send6

این سرویس نسبت به سرویس های قبلی فضای کمتری را برای آپلود به شما می دهد.شما تا حداکثر 50 مگابایت می توانید آپلود کنید.برای ارسال فضای بیشتر باید در سایت ثبت نام کنید.

آدرس سایت : send6.com

سرویس هشتم : 2big2sendاین سرویس از همه ی سرویس های قبلی فضای کمتری را به شما مید هد .تا حداکثر 150MB max file size سقف آپلود آن می باشد.در واقع این سروی جایگزین FTp می باشد.

12 دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید