به گزارش نشریه وال استریت ژورنال بزرگان دنیای فناوری و مدیران شرکت ‎های برجسته در این حوزه دیداری را در روز چهارشنبه با دونالد ترامپ خواهند داشت. گفته می‎ شود این ملاقات بزرگان تکنولوژی با ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

ملاقات مدیران اپل، گوگل و مایکروسافت با ترامپ در روز چهارشنبه ملاقات بزرگان تکنولوژی با ترامپ

از افراد مهم این دیدار می ‎توان به تیم کوک از اپل، ساتیا نادلا از مایکروسافت، لری پیج از گوگل، شریل سندبرگ از فیسبوک و Ginni Rometty از IBM اشاره کرد. به نظر می‎ رسد جف بزوس، مدیر عامل آمازون هم به این دیدار دعوت شده است اما مشخص نیست که وی قصد شرکت در آن را دارد یا خیر.

نشریه تحت مالکیت وی یعنی واشنگتن پست چندین مناظره عمومی با دونالد ترامپ داشته است و ترامپ هم در توییت ‎های خود چندین بار به سوی آمازون حمله کرده است.

به جز چندین فرد خاص بقیه دعوت شدگان به صورت عمومی خبری در ارتباط با شرکت در این دیدار منتشر نکرده ‎اند. چاک رابینز مدیرعامل سیسکو و Safra Catz مدیر عامل اوراکل اعلام کردند که در این دیدار شرکت می ‎کنند. مشخص نیست که ملاقات بزرگان تکنولوژی با ترامپ شامل پوشش رسانه ‎ای هم خواهد بود یا خیر. به نظر می‎ رسد ترامپ قصد سخنرانی پیرامون انتقال کارخانه‎ های شرکت‎ های بزرگ به داخل خاک آمریکا را داشته باشد.

منبع: BusinessInsider

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید