ایرانسل به مشتركان جدید طرح‌های نامحدود سرویس وایمكس، 25 درصد تخفیف و یك مودم رایگان Wi-Fi با قابلیت توزیع بی‌سیم اینترنت و اتصال حداقل 4 رایانه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام  و به نقل از تلنا، آرش كریم‌بیگی با بیان این مطلب گفت: تا پایان آبان ماه، علاقه‌مندان به استفاده از وایمكس ایرانسل می‌توانند با انتخاب هریك از طرح‌های تعرفه ترافیك نامحدود با سرعت های 128، 256 و 512 كیلوبیت بر ثانیه و پرداخت یكباره هزینه اشتراك 6 ماه اول در هنگام ثبت نام، از تخفیف ویژه در هزینه اشتراك و همچنین یك دستگاه مودم Wi-Fi رایگان بهره‌مند شوند.

modem-irancell-wimax
modem-irancell-wimax

وی افزود: با ثبت نام و فعال‌سازی سرویس تا پایان آبان ماه، كاربران علاوه بر استفاده از 25% تخفیف در هزینه اشتراك ماهیانه تعرفه انتخابی، یك دستگاه مودم داخلی Wi-Fi با قابلیت توزیع بیسیم اینترنت و اتصال حداقل 4 دستگاه رایانه از طریق كارت شبكه و دو خروجی VoIP به صورت رایگان دریافت خواهند كرد.

مدیر روابط عمومی ایرانسل ادامه داد: هزینه شش ماه اشتراك وایمكس ایرانسل با احتساب تخفیف فوق و یك مودم Wi-Fi رایگان و ترافیك ماهیانه نامحدود و مالیات بر ارزش افزوده با سرعت 128 كیلوبیت بر ثانیه مجموعا 203 هزار و 940 تومان، با سرعت 256 كیلوبیت بر ثانیه 222 هزار و 480 تومان و با سرعت 512 كیلوبیت بر ثانیه 302 هزار و 634 تومان است.

بنابراین گزاش، در حال حاضر استفاده از خدمات وایمكس ایرانسل در 12 شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، كرج، مشهد مقدس، شهرهای شهریار، شهرقدس، خمینی شهر، قرچك و خوراسگان با پهنای باند 64 كیلوبیت بر ثانیه تا 2 مگابیت بر ثانیه، براساس درخواست، امكان پذیر است.

7 دیدگاه ها

  1. مودم usb وایمکس کی ارائه میشود لطفاً با پروسه زمانی هم که شده بهم اطلاع دهید
    512 شرکتی میخوام ولی هنوز ثبت نام نکرده ام واینکه آیا میشود مودم رایگان بگیرم
    بعداز مدتی مودمم را تغیر دهم یا خیر

  2. سلام من اگه بخوام فقط یه مودم یو اس بی با سرعت 512بگیرم با مدت 6ماهه و دانلود 2گیگ در ماه هزینه اش چقدر میشه؟با تشکر

    • دوست عزیز، به سایت ایرانسل مراجعه کنید. البته ذکر این نکته هم لازم است که ایرانسل اولین قرارداد رو 6 ماهه و با تخفیف با شما می بندد و بعدا هزینه هر ماه رو جداگانه دریافت می کنه و هیچ گونه تخفیفی نمی دهد!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید