شركت اسوس از بزرگترين توليدكنندگان نت‌بوك در دنيا بر اين باور است كه سري نت‌بوك‌هاي Eee PC بيش از رايانه لوحي iPad اپل نزد كاربران خود محبوبيت خواهند داشت و فروش آن‌ها بيشتر خواهد بود.

به گزارش فارس، نت‌بوك‌ها و رايانه‌هاي لوحي خدمات متفاوتي را در اختيار كاربران مي‌گذارند و هر كدام از آن‌ها بازار جداگانه‌اي را تحت پوشش خود قرار مي‌دهند.

به عقيده كارشناسان، رايانه‌‌هاي لوحي براي استفاده از نسل نوين خدمات اينترنتي مفيد هستند و در مقابل، نت‌بوك‌ها براي گشت‌وگذارهاي اينترنتي كارايي بيشتري دارند.

“جري شن ” مديرعامل شركت اسوس طي سخنراني خود در كنفرانس مربوط به سرمايه‌گذاران اين شركت گفت:

رايانه‌هاي لوحي ابزارهاي مفيد براي استفاده از خدمات مبتني بر وب هستند. اگر اپل در اين بازار حضور نميافت، سرعت پيشرفت رايانه‌هاي لوحي بين كاربران بسيار كند بود.

نسل نوين خدمات رايانه‌اي مبتني بر وب براي رايانه‌هاي لوحي مانند iPad به كاربر امكان مي‌دهد تا اطلاعات خود را در فضاي مجازي ذخيره كند. اين در حالي است كه صاحبان نت‌بوك‌ها مجبورند كليه ابزارها و اطلاعات مورد نظر خود را در حافظه داخلي دستگاه نگه دارند. اين مهم‌ترين تفاوتي است كه بين دو دستگاه ياد شده وجود دارد.

شركت اسوس در نظر دارد رايانه لوحي Eee Pad خود را در نمايشگاه الكترونيكي “كامپيوتكس 2010 ” كه از اول تا پنجم ژوئن در تايپه برگزار مي‌شود، به نمايش بگذارد.

بیشتر بدانید:   دوربين تشخيص چهره، نوآوری اپل برای iPad

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.