يکي از مهم‌ترين نکاتي که در جهان امروز به چشم مي‌خورد اين است که شايد کمتر کسي را پيدا کنيم که به فکر اين باشد تا يک محصول نرم‌افزاري را به شکلي صحيح تهيه کند.

به گزارش بایت، بيشتر افراد به کپي کردن محصولات مورد نيازشان راغبند و شايد بتوان گفت کمتر به اين موضوع برمي‌خوريم که افراد براي استفاده از يک نرم‌افزاري که احتياج دارند هزينه‌اي بپردازند.

متاسفانه اين مورد در کشور ما بسيار به چشم مي‌خورد و کپي غيرمجاز از نرم‌افزارهاي مختلف بسيار صورت مي‌گيرد.

در اين شماره به شما نرم‌افزاري را معرفي مي‌کنيم که شايد بتوان گفت بيشتر به درد برنامه‌نويسان يا توليدکننده‌هاي نرم‌افزارهاي مختلف مي‌خورد.

اين نرم‌افزار که WTM Copy Protection نام دارد، ابزاري است که به شما اين امکان را مي‌دهد تا از نرم‌افزار خود در برابر کپي غيرمجاز محافظت کنيد.

شما با استفاده از اين نرم‌افزار قادر خواهيد بود براي محصول خود قفل بگذاريد.

علاوه بر برنامه‌نويسان، افرادي که با کمک برنامه‌هاي ساخت سي‌دي‌هاي مالتي‌مديا مجموعه‌هايي را براي خود تهيه مي‌کنند خواهند توانست از مجموعه خود در برابر کپي‌هاي غيرمجاز جلوگيري کنند.

نرم‌افزارهاي ديگري هم براي اين‌کار وجود دارد اما شايد از بزرگ‌ترين مزيت‌هايي که اين نرم‌افزار نسبت به ديگر نرم‌افزارها دارد، مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که محيط کاربري بسيار ساده‌اي دارد و هر کاربري به آساني مي‌تواند با محيط آن کار کرده و از آن استفاده کند.

اين نرم‌افزار از انواع سي‌دي و دي‌وي‌دي در برابر کپي غيرمجاز محافظت خواهد کرد.

شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد مهم نيست محتويات سي‌دي يا دي‌وي‌دي شما چه باشد يا چه فرمتي داشته باشد. امکاناتي که اين نرم‌افزار در اختيار شما قرار مي‌دهد به شما اين قابليت را مي‌دهد که بتوانيد از انواع فايل‌هاي موسيقي، فيلم، عکس و ديتا محافظت کنيد.

بیشتر بدانید:   والدین 250 هزار بار نرم افزار نظارت بر مصرف اینترنت را دانلود کردند

شما با کمک اين نرم‌افزار قادر خواهيد بود روي درايوهاي فلش‌مموري خود هم قفل قرار دهيد و به اين وسيله از آن‌ها در برابر دسترسي افراد ديگر محافظت کنيد. به‌طور مثال شما مي‌توانيد از اين‌که هر فردي بتواند اطلاعاتي را روي فلش‌مموري شما قرار دهد يا داده‌هاي موجود در آن‌را به جاي ديگري انتقال دهد جلوگيري کنيد.

يکي از ديگر ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار اين است که مراحل ساخت يک قفل با استفاده از آن به‌سادگي هر چه تمام‌تر امکان‌پذير است و شما مي‌توانيد در مدت زمان بسيار کوتاهي از نرم‌افزار خود با استفاده از يک قفل محافظت کنيد.

جالب است که بدانيد اين قفل از کپي شدن سي‌دي به‌صورت Image هم جلوگيري خواهد کرد.

اين نرم‌افزار به شما امکان مي‌دهد براي حفاظت از محصول مورد نظرتان به‌طور دل‌خواه از يک يا چند لايه امنيتي استفاده و به اين ترتيب درجه حفاظت امنيتي محصول را خودتان تعيين کنيد.

شما مي‌توانيد کليه فايل‌هاي اجرايي يا پي‌دي‌اف و پاورپوينت يا متني را با کمک اين نرم‌افزار به رمز درآوريد.

شما مي‌توانيد اين نرم‌افزار را از سايت زير دانلود کنيد:

http://www.rosoftdownload.com/download/windows/wtm-copy-protection/

1 دیدگاه

  1. سلام
    من با این برنامه کار کرده ام اما جواب نمی ده . همه ی کارهاشو به طور صحیح انجام می ده اما آخر سر هم از سی دی میشه کپی گرفت و هم میشه رایت کرد
    شاید هم من کار کردن به شکل درست رو باهاش بلد نیستم .
    میشه یه آموزش تصویری ( با عکس ) بذارین ؟ ممنون میشم که اگه گذاشتین ، به ایمیلم بفرستین ، خیلی لازم دارم
    خدانگهدار

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.