شايد تا به‌حال شما هم به اين مورد احتياج پيدا کرده باشيد که سي‌دي به‌صورت مولتي‌مديا تهيه کنيد. براي اين‌کار نرم‌افزارهاي مختلفي وجود دارد اما به‌طور معمول کاربران از نرم‌افزاري با نام دايرکتر استفاده مي‌کنند.

کاربراني که از اين نرم‌افزار استفاده مي‌کنند غالبا افرادي هستند که به‌صورت حرفه‌اي کار مي‌کنند و با اين نرم‌افزارها آشنايي دارند زيرا براي کار با اين نرم‌افزار احتياج است که کاربر، با زباني با نام لينگو آشنايي داشته و قادر باشد که با اين نرم‌افزار به‌صورتي حرفه‌اي کار کند.

اکثر کاربران به خاطر سختي‌هايي که در اين راه وجود دارد از خير داشتن سي‌دي مولتي‌مديا مي‌گذرند يا اين‌که ترجيح مي‌دهند که از نرم‌افزار فلش استفاده کنند.

مجله بایت در اين هفته، راه بسيار آسان‌تري را به کاربراني معرفي می کند که به ساخت سي‌دي‌هاي مولتي‌مديا علاقه دارند.

اين افراد مي‌توانند براي اين‌کار از نرم‌افزار متفاوت و قدرتمندي با نام Captivate کپتيويت استفاده کنند.

اين نرم‌افزار کار را براي تمامي کاربران بيش از گذشته ساده کرده است و شما با استفاده از آن قادر خواهيد بود که به‌سادگي هر چه تمام‌تر برنامه‌هاي پخش مولتي‌مديا، کاتالوگ‌هاي تبليغاتي و سي‌دي‌هاي آموزشي فلش را تهيه کنيد.

نکته‌اي که در مورد اين نرم‌افزار اهميت دارد اين است که هر کاربر مبتدي مي‌تواند بدون اين‌که اطلاعاتي در مورد زبان‌هاي برنامه‌نويسي داشته باشد يا بدون اين‌که اطلاعي در مورد فلش و ساخت صفحات متحرک داشته باشد با اين نرم‌افزار به سادگي کار کرده و با استفاده از آن محصولي متفاوت را طراحي و پياده‌سازي کند.

از قابليت‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که با استفاده از آن مي‌توان از روي مانيتور، هر تصويري را که دوست داشتيد ضبط کنيد.

بیشتر بدانید:   نگاهی به HTC Flyer، جدیدترین تبلت شرکت HTC

شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد با کمک اين نرم‌افزار مي‌توانيد کليه حرکات کليک موس و همچنين تايپي که با استفاده از صفحه‌کليد انجام مي‌دهيد را در فيلم خروجي خود داشته باشيد.

خروجي فايلي که با استفاده از اين نرم‌افزار تهيه مي‌کنيد به‌صورت swf خواهد بود و به همين دليل شما مي‌توانيد اين فايل‌هاي فلش را به آساني روي وب قرار دهيد.

شما با استفاده از امکاناتي که اين نرم‌افزار در اختيارتان قرار مي‌دهد، قادر خواهيد بود به آساني هرگونه عکس، دکمه يا ابزار دل‌خواه ديگري را به صفحات فايل‌هاي آموزشي يا تصويري خود اضافه کنيد.

در اين نرم‌افزار براي شما امکاني قرار داده شده است که با استفاده از آن مي‌توانيد کليه فايل‌هاي پاورپوينت خود را به فايل‌ فلش تبديل کنيد.

امکان اضافه کردن صدا به فايل‌ها و صفحات تصويري و همچنين قابليت ويرايش صدا از ديگر امکانات جالبي است که اين نرم‌افزار در اختيار شما قرار مي‌دهد.

اين قابليت هم در اختيار شما گذاشته مي‌شود که به آساني متن‌هايي را که متحرک‌اند را به اسلايدهاي خود در اين نرم‌افزار اضافه کنيد.

شما مي‌توانيد اين نرم‌افزار را از سايت زير دانلود کرده و به آساني از آن استفاده کنيد:

http://www.brothersoft.com/adobe-captivate-62160.html

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.