آیا میدانستید که میتوانید گوشی موبایل آندروید یا آیفون خود را به کنترل از راه دور سینمای خانگی ال جی تبدیل کنید؟

بله ، شما میتوانید ، خیلی جذاب به نظر میرسد نه؟

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام در اینجا قصد داریم آموزش آسان از نرم افزار  کنترل از راه دور تلویزیون های ال جی را برای شما ارائه بدهیم.

LG remote App

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، نرم افزار جدید تلویزیون های این شرکت برای گوشی های موبایل  در اینترنت قرار گرفته است . شما با این نرم افزار می توانید گوشی موبایل خود را به یک ریموت کنترل تلویزیون  تبدیل کنید.

مرحله اول :

نرم افزار “LG Remote App”  را از اینجا یا  فروشگاه های اینترنتی اپل برای گوشی آیفون خود دانلود کنید، فقط کافی است نام این نرم افزار را در اینترنت جسجتو کنید تا به راحتی نرم افزار را پیدا کنید .این نرم افزار به صورت رایگان در اینترنت برای گوشی های آندروید و اپل آیفون آماده دانلود است.

مرحله دوم : جستجو ، اتصال ، هماهنگ سازی

حالا شما نیاز دارید که این نرم افزار را با سینمای خانگی خود هماهنگ کنید.فقط کافیست که سینمای خانگی خود و گوشی موبایل خود را به شبکه وایرلس خانگی خود متصل کنید  .این راه ارتباط گوشی و تلویزیون ال جی شما است.بعد از اینکه نرم افزار LG TV Remote App را اجرا کردید ،گوشی شما اسکن اتوماتیک را  برای یافتن تلویزیون شروع میکند.(فقط کافیست برای یکبار متصل شوید ، چون در دفعه های بعدی نیاز به اسکن وجستجوی دوباره نیست) .بعد دکمه “conncet ” را بزنید.بعد  کد  ظاهر شده بروی تلویزیون خود را در موبایل وارد کنید.به همین راحتی !

نرم افزار کنترل از راه دور تلویزیون های ال جی

مرحله سوم: لذت ببرید !

در اینجا  گزینه های موجود در منو نرم افزار کنترل از راه دور تلویزیون را معرفی میکنم:

1.لیست مورد علاقه ” My CH”

دکمه تغییر صدا و تعویض کانال های تلویزیون که به طور واضح دیده میشود. کافیست برای تنظیم دکمه ها رو به سمت بالا یا پایین بچرخانید. در تصویر ببینید:

کنترل از راه دور LG

خصوصیات این گزینه شگفت آور است. شما میتوانید  لیست کانال های مورد علاقه خود را ایجاد کنید و به راحتی به گشت و گذار در کانال های مورد علاقه خود بپردازید.هر زمان بروی کانالی بودید که خواستید در لیست علاقه مندی های خود قرار دهید کافیست بروی MY CH  کلیک کنید و به لیست خود اضافه کنید.

2.تاچ پد

این منو شبیه تاچ پد نوت بوک عمل میکند. انگشت خود را بروی گوشی خود قرار دهید ، می بینید که نشانه گر مانند نشانه گر موس در کامپیوتر بروی صفحه نمایش تلویزیون شما نمایان میشود.

کنترل از راه دور ال جی

3.دکمه های کلاسیک

اگر تمایل چندانی به استفاده از کنترل لمسی نشانه گر ندارید میتوانید از حالت کلاسیک که به صورت کنترل های استاندارد ال جی در نرم افزار طراحی شده اند استفاده کنید.

دکمه های کلاسیک ال جی

4.تنظیمات

از این گزینه برای سفارشی کردن نرم افزار طبق دلخواه خود استفاده کنید. تنظیمات  لرزشی  و صوتی و حتی حساسیت صفحه لمسی  را تعیین کنید.

5. صفحه کلید مجازی (QWERTY)

بی شک این از گزینه های مورد علاقه شما در این نرم افزار خواهد بود، چون با این گزینه براحتی به  گشت و گذار در اینترنت  وقتی که بروی کاناپه  خود لم داده اید،بپردازید ! .وقتی شما با استفاده از تلویزیون هوشمند ال جی به مرور صفحه های اینترنتی می پردازید حتما برای وارد کردن اطلاعات به صفحه کلید مجازی احتیاج دارید.در این نرم افزار به صورت هوشمندانه هر جا نیاز به وارد کردن اطلاعات باشد صفحه کلید مجازی بروی صفحه ظاهر میشود ،یک راه هوشمندانه که تلویزیون شما را هوشمندانه تر جلوه میدهد.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید