با اخبار جنجالی که این چند وقته از اتومبیل های خودران، هوش مصنوعی و … در برسام خواندید، بعید هم نیست بازی ها و اپ های جنجالی این چند هفته اخیر را از دست داده باشید! امیدواریم از مطالعه مجموعه این هفته لذت ببرید.

Cocoa Swatches

نرم افزار هفته: Pokemon Go Faker - GotIt و ... | هفته ۴ شهریور نرم افزار حل مسائل درسی

استفاده از لوازم آرایش و زیبایی چند وقتی است که حسابی در کل جهان علی الخصوص کشور های در حال توسعه رونق بسیار شدیدی پیدا کرده است. اما از جایی که حتی ساده ترین آرایش ها هم کلی خرج روی دستمان می گزارد، یک بلاگر به نام Ofunne   Amaka نرم افزاری نوشته که با استفاده از آن پیش از خرید یا حتی تست هر لوازم آرایشی می توانید از اثر گزاری آن بر روی پوست و بدن تان مطلع شوید بدون کوچکترین عوارضی! البته این روش ها و ایده ها خیلی هم تازه نیست، اما این نرم افزار به جرات یکی از بهترین های این عرصه به شمار می آید. این نرم افزار همچنین راجع به قیمت و ماندگاری هر یک از محصولات نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت: رایگان – iOS / Android

 

Fake it for Pokemon Go

نرم افزار هفته: Pokemon Go Faker - GotIt و ... | هفته ۴ شهریور نرم افزار حل مسائل درسی

پوکمون گو هم با توجه به این که خیلی وقت است معرفی شده، هنوز هم تب و تابش را دارد؛ این برنامه به شما اجازه می دهد تا حتی پوکمون نادر یعنی Pokedeck را در هر جایی ببینید و به دوستان تان نشان دهید شما یک مَستر و نابغه در این بازی هستید! هعی، مستر بودیم وقتی پوکمون مد نبود!

قیمت: رایگان – iOS

GoitIt!

نرم افزار هفته: Pokemon Go Faker - GotIt و ... | هفته ۴ شهریور نرم افزار حل مسائل درسی

خب کم کم داریم به اول مهر نزدیک می شویم و داغ دل بعضی بزرگان این عرصه (دنیای مجازی!) حسابی تازه می شود… اما مهم نیست، بالاخره تکنولوژی پیشرفت کرده است و می توانید بدون هیچ رنج و ناراحتی تمامی تکالیف را در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه انجام دهید حتی اگر ۱۰۰ صفحه باشد. چطور؟ فقط کافیست جواب را بنویسید…

بیشتر بدانید:   حمله هکرها به سرور بازی Pokemon Go

می پرسید مگر ممکن است؟ خیلی هم عالی بدون دشواری؛ این نرم افزار که یکی از نمونه های هم عرصه های خودش است، به شما اجازه می دهد تا دوربین تلفن همراه تان را بر روی تکلیف تان گرفته و با سوایپ کردن بر روی سوال به صورت دستی، سوال را به تلفن تان منتقل کرده و پاسخ تان را بگیرید: این مسائل می تواند از جنس فیزیک، شیمی یا ریاضی باشد. دوستان اینستایی موفق باشید!

قیمت: رایگان – iOS / Android

 

Vibe Music Sharing Keyboard

نرم افزار هفته: Pokemon Go Faker - GotIt و ... | هفته ۴ شهریور نرم افزار حل مسائل درسی

ما که هر روز در دنیای مجازی به سر می بریم، گاهی چت کردن که هیچ، استیکر دادن هم برایمان خسته کننده می شود! این اپ همان طور که از نامش هم پیداست، به ما اجازه می دهد تا با انتخاب موزیک مناسب به گفته دوستمان پاسخ دهیم! خیلی جالب است مثلا بخش حال گرفتن (ضایع شدن) یا تشویق حضار و … جالب باید باشد، نه؟!

خوبیش که خوبِست اما مشکل اینجاست که تنها در حال حاضر برای نرم افزار پیام رسان iPhone کاربرد دارد.

قیمت: رایگان – iOS

امیدواریم به زودی برای اندروید و دیگر پلتفرم ها هم ارائه شود…

بسیار خب به پایان یک بخش دیگر هم رسیدیم، امیدواریم از محتوا های برسام لذت ببرید، راستی رادیو بادیو و ویژه برنامه های آن را هم لطفا حتما گوش بدهید. با سپاس =)))

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

منبع: Mashable

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید