در نسخه بتای جدید Google app گوگل در حال آزمایش یک تب جدید است که علاوه بر نتایج جستجوی نزدیک تر به محتوا، اتفاقات پیش رو  را به نمایش بگذارد.

ایجاد صفحات مخصوص تا امکان جستجو با نتایج جستجوی جدیدتر تلاش های گوگل در راستای رسیدن به جستجوی بهتر و نزدیک تر به محتوا بوده است.

نسخه بتای جدید Google app به زودی رونمایی می شود

این تب در نسخه بتای جدید Google app واقع شبیه به عکسی فوری از اتفاقات آینده است و می تواند آپدیت های جیمیل را بررسی کند، یا به تقویم تان سری بزند تا اتفاقات مهم را برایتان به نمایش بگذارد. اطلاعاتی مثل رفت و آمدها، زمان پرواز، ساعت رزروها، وقایع تقویم و دیگر کارهای روزمره هم در این نسخه جای خواهند داشت.

نسخه بتای جدید Google app به زودی رونمایی می شود

نسخه بتای جدید Google app به زودی رونمایی می شود

اولین بار نیست که کاربران نسخه بتا، ویژگی هایی شبیه به این را تجربه می کنند. تب دیگری نیز در حال راه اندازی است که اطلاعات آب و هوا، اطلاعات ورزشی و اخبار و اطلاعات روزنامه ها را در بر دارد و فضای خوبی را بین کارها و اطلاعات خودتان و دنیای بیرون به وجود می آورد.

این ویژگی Google app همراه با آخرین نسخه آن در حال ویرایش است، اما کمتر کسی از آن خبر دارد. به زودی با اولین آپدیت آن احتمالا متوجه حضور این ویژگی ها با دستورالعمل ها و راهنماهایش خواهید شد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

منبع: androidauthority

بیشتر بدانید:   استفاده از ابزار جدید گوگل برای کاربران ایرانی ممنوع است!

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید