در زمینه آفیس و بسته های نرم افزاری که در این زمینه وجود دارند بی شک نام بسته نرم افزاریمایکروسافت یعنی Microsoft Office همیشه به عنوان قدرتمندترین بسته نرم افزار مطرح بوده است ؛ دلایل متعددی وجود دارد که این امر پدید آمده اما در مقابل این بسته نرم افزاری رقبای متعددی وجود دارند که شاید به اندازه بسته مایکروسافت آفیس محبوب نباشند اما از نظر امکانات و قابلیت ها بسیار قدرتمند و نزدیک به این محصول مایکروسافت خواهند بود.

Corel WordPerfect Office یکی از قدرتمندترین بسته های نرم افزایست که در این زمینه وجود دارد و همانطور هم که گفته شد شاید به اندازه مایکروسافت آفیس محبوب نباشد اما آنقدر قابلیت دارد که می توان آن را هم به عنوان یک بسته نرم افزار در زمینه مدیریت اسناد به شکل های مختلف برگزید.

Corel WordPerfect Office هم که نسخه ی جدید آن به تازگی ارائه شده است به مانند سه نرم افزار اصلی مجموعه آفیس یعنی Word ، Excel و PowerPoint نرم افزارهایی شبیه به آن ها با همان کارآیی ها را در خود جای داده اما به هرحال تفاوت هایی در این ابزارها با نرم افزارهایی که در مجموعهآفیس وجود دارند نمایان است. ابزارهای مختلف در زمینه ساخت و مدیریت و همچنین ویرایش اسناد PDF اولین و جدیدترین خصوصیتی است که به این نسخه از نرم افزارها اضافه شده است ؛ این قابلیت خود یکی از تفاوت هایی است که می تواند بر مجموعه آفیس برتری پیدا کند. امکان هماهنگی با اسناد Office که به فرمت های مختلف ذخیره می شوند از خصوصیاتی است که برای کاربرانی که با هر دو مدل این نرم افزارها سروکار دارند می تواند فوق العاده جذاب و البته مفید باشد.

بیشتر بدانید:   گوگل، نرم افزاري را طراحی كرده كه عمداً معيوب است

وجود Mozilla Thunderbird از جالب ترین خصوصیاتی است که برای ارسال و دریافت ایمیل ها در این مجموعه گنجانده شده است ؛ استفاده بسیار آسان از نرم افزارهای موجود در بسته نرم افزاری Corel WordPerfect Office ، واسط های کاربری فوق العاده جذاب و کاربر پسند ، ذخیره سازی به فرمت های مختلف بسته به نرم افزار در حال استفاده ، اسکنر داخلی برای نرم افزار که در این نسخه اضافه شده و Nuance PaperPort نام دارد ، پشتیبانیاز Microsoft SharePoint یکی از نرم افزارهای محبوب در زمینه طراحی وب سایت هاست و بالاخره وجود اکثر قابلیت های موجود برای مدیریت کاملا حرفه ای بر اسناد از جمله خصوصیات این ابزارها محسوب خواهند شد.

قابلیت های کلیدی  نرم افزار Corel WordPerfect Office X5  :
– استفاده آسان از نرم افزارهای موجود در این بسته
– واسط کاربری جذاب

 • وجود نرم افزارهای مختلف مشابه Word ، Excel و PowerPoint
 • وجود ابزارهای مختلف برای مدیریت ، ویرایش و ساخت اسناد PDF
 • استفاده از Mozilla Thunderbird برای مدیریت ایمیل ها
 • امکانات مختلف برای سرویس های تحت وب
 • سازگاری با فرمت های مختلف استفاده شده در Office مایکروسافت
 • هماهنگی خاص با SharePoint
 • سازگاری با زبان های مختلف
 • هماهنگی با تمامی استانداردهای تعریف شده در اندازه کاغذها و پرینت آن ها
 • اسکنر داخلی نرم افزار
 • انواعی از طرح های آماده ، تصاویر ، اشکال و … در نرم افزارهای موجود در این بسته نرم افزار
 • سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

www.p30world.com/archive/office/office_tools/download_word_corel_wordperfect_office_X5_full.php

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.