پس از انتشار نسخه ۱۰٫۲ سیستم عامل iOS، بسیاری از صاحبان آیفون ‎های قدیمی خبر از مشکلات باتری در دستگاه‎ های خود دادند. اپل سعی کرده بود در این آپدیت مشکل را برطرف کند اما اوضاع بدتر از قبل هم شده است. حالا به نظر می‎ رسد اپل در حال کار بر روی نسخه ۱۰٫۳ است تا بتواند مشکلات اخیر را برطرف کند.

اپل در حال کار بر روی iOS 10.3 است

گفته می‎ شود آزمایش نسخه ۱۰٫۳ از دهم ژانویه شروع خواهد شد. هم ‎چنین قابلیت جدیدی به نام Theatre Mode هم در نسخه جدید سیستم عامل همراه اپل قرار گرفته است. این قابلیت به بخش Control Center در آیفون و آیپد اضافه خواهد شد و شاید ابزاری برای بهبود پخش فایل ‎های ویدیویی باشد.

آپدیت جدید با اسم رمز Erie در حال توسعه است. اپل آپدیت ‎های مهم با قابلیت ‎های تازه را با شماره نسخه ‎هایی مانند ۱۰٫x منتشر می ‎کند و آپدیت ‎های امنیتی و برطرف کننده باگ‎ ها را با شماره ‎های ۱۰٫x.x عرضه می‎ کند. به همین دلیل شاید بسیاری از کاربران در حال حاضر بیشتر چشم انتظار نسخه ۱۰٫۲٫۱ باشند تا ۱۰٫۳٫

به احتمال زیاد مشکلات باتری در نسخه مذکور حل شده باشد. اپل با عرضه ۲۴ آپدیت برای iOS 10 توانسته است رکورد انتشار آپدیت برای یک نسخه را بشکند.

منبع: Forbes

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید