در ادامه نمايشگاه Computex تايوان، شركت اسوس نسل چهارم نت بوكهاي سري Eee PC را رونمايي كرد.

به گزارش فارس، نت بوكهاي Eee PC 1018، 1016 و 1015 كه همگي به نمايشگر 10.1 اينچي مجهز هستند، محصولاتي بودند كه از اين سري در Computex معرفي شدند.

در ميان اين مدلها نت بوك 1018 يك محصول لوكس به حساب مي آيد كه به بدنه جذاب از جنس آلومينيوم مجهز شده، در حالي كه مدل 1015 به بدنه مات مزين شده است.

بر اساس اين گزارش، سري جديد نت بوكهاي اسوس به امكان ارتباط آني به اينترنت از طريق نرم افزار مدل Cloud اسوس و فضاي ذخيره سازي وب اختصاصي مجهز شده اند. اين مدلها همچنين به قابليت ديگري موسوم به Super Hybrid Engine نيز مجهز شده اند كه به كمك آن و تنها با فشار يك كليد مي توان كارايي پردازنده را تا 15 درصد افزايش داد.

آخرين قابليت اين مدلها نگهداري شارژ باتري تا بيش از 13 ساعت است. همچنين از اين پس تمام محصولات مجهز به پردازنده هاي اتم سري Eee PC اسوس كه به سيستم عامل ويندوز و يا MeeGo (البته پس از عرضه آن در سال 2011) مجهز باشند، امكان دسترسي به فروشگاه مجازي اسوس (Asus App Store) را خواهند داشت و مي توانند از نرم افزارهاي قرار گرفته بر روي اين پايگاه استفاده كنند.

اين شركت جديدترين لپ تاپ هاي مخصوص بازي خود را از سري ROG معرفي كرده كه نوت بوكهاي G51 3D، G53 و G73 مدلهاي معرفي شده در اين نمايشگاه بودند. در ميان اين مدلها، لپ تاپ G53 به يك نمايشگر عريض 15.6 اينچي با قابليت پشتيباني از بازيهاي سه بعدي مجهز شده است كه اين قابليت را مرهون موتور گرافيكي Nvidia 3D Vision نصب شده بر روي خود است.

بیشتر بدانید:   آخرين وضعيت تلفن اينترنتي در كشور

ضمن اينكه براي اين مدل خروجي HDMI 1.4 نيز در نظر گرفته شده است. اين مدل از طراحي مشابه مدل G73h بهره مي برد و صفحه كليد آن به نور پس زمينه مجهز مي باشد. همچنين مدل جديد G73jw نيز به نمايشگر 17.3 اينچي و موتور گرافيكي سري Nvidia 3D مجهز شده است.

اين شركت از سري محصولات خاص خود نيز چند مدل جديد را در اين نمايشگاه معرفي كرده كه از ميان آنها مي توان به نوت بوكهاي جديد سري بامبو اين شركت كه بدنه آنها از جنس چوب بامبو به رنگ قهوه اي تيره ساخته شده است اشاره كرد. اين مدل جديد كه U33Jc نامگذاري شده است به نظر مي رسد نسخه بامبوي مدلU30 باشد كه پيشتر معرفي شده بود.

اين شركت دو مدل جديد از سري لامبورگيني را نيز در اين نمايشگاه به معرض نمايش گذاشت. نوت بوكهاي مدل VX6 و VX7 مدلهايي بودند كه به همراه نام كمپاني معروف ايتاليايي لامبورگيني رونمايي شدند و انتظار مي رود كه قدرتي مشابه اتومبيلهاي اين شركت در عرصه كامپيوتر داشته باشند.

تا كنون چندان اطلاعاتي در مورد مشخصات فني، قيمت و زمان عرضه اين محصولات منتشر نشده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.