اندی‌کیم، مدیر عامل ال‌جی در ایران، در نشست خبری تلویزیون‌های سه بعدی ال‌جی که یکشنبه در هتل هما برگزار شد، در حضور خبرنگاران رسانه‌ها به توضیح چشم‌انداز پیش روی ال‌جی پرداخت و گفت: در پایان سال گذشته میلادی، ال‌جی به جایگاه سوم جهانی در اغلب گروه‌های محصولی نظیر تلویزیون‌هایی با پانل مسطح، موبایل، سیستم‌های تهویه مطبوع، یخچال و ماشین لباس‌شویی دست یافت. بنابراین، در ابتدای سال جاری، دفتر مرکزی ال‌جی در کره ، هدف جدید شرکت را رسیدن به جایگاه اول جهانی تعیین کرد و چشم انداز خود را بدین شرح اعلام کرد: تبدیل شدن به بهترین شرکت جهان در زمینه پربار کردن هرچه افزون‌تر زندگی مشتریان از طریق توسعه نوآوری.

به گزارش برسام، وی ادامه داد: در طول چند ساله اخیر، ال‌جی بخش عمده‌ای از درآمد خود را در تحقیق و توسعه و بازاریابی سرمایه‌گذاری کرده تا بتواند از طریق عرضه محصولات و خدمات نوآورانه ارزش‌های برجسته و متمایزی برای مشتریان ارائه نماید و رضایت کامل آنان را فراهم سازد.

آقای اندی کیم ، مقام هفتم خلاق‌ترین شرکت جهان و همچنین مقام هفتم برترین شرکت در زمینه عملکرد را از نشانه‌های عزم ال‌جی برای نوآوری و تامین رضایت مشتری خواند و عرضه تلویزیون Full LED 3D را در همین راستا ارزیابی کرده و گفت: تلویزیونFull LED 3D شرکت ال‌جی شما را قادر می‌سازد رویاهای دوران کودکی خود را در خانه به واقعیت تبدیل نمایید. به عبارت دیگر، از این پس رویا و تخیل کودکی بخشی از زندگی واقعی خواهد بود.

مدیر عامل ال‌جی در ایران کیفیت FULL LED و تروموشن 400 هرتز را از مزیت‌های تلویزیون‌های 3D ال‌جی بیان کرد و افزود: این تلویزیون به طور کامل با سیستم پخش دیجیتال ایران، که به تازگی برقرار شده، سازگار بوده و آن را پشتیبانی می‌کند. در حقیقت، این مدل اولین تلویزیون سه بعدی با سیستم گیرنده دیجیتال داخلی در بازار است.

بیشتر بدانید:   لیست قیمت گوشی های مخصوص سلفی !

ایشان اعلام کرد: هدف نهایی ال‌جی و ماموریت این شرکت در ایران نه تنها کسب سهم اول بازار بلکه دست‌یابی به جایگاه اول بازار به عنوان قابل‌ اعتمادترین و دوست‌داشتنی‌ترین برند نزد ایرانیان است.

وی اضافه کرد: بنابراین، برای ال‌جی بسیار مهم است که همراه با مردم ایران تنفس کند، احساس کند و زندگی نمایند و در نهایت تبدیل به بخشی از زندگی آنان به عنوان دوست‌داشتنی‌ترین برند گردد.

وی در ادامه گفت: امروز من به شما اطمینان می‌دهم که ال‌جی به سرمایه‌گذاری و ارائه ارزش‌های برجسته و متمایز از طریق محصولات نوآورانه به مردم ایران ادامه خواهد داد تا وقتی که رضایت کامل آنان را تامین نماید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.