تا برگزاری نمایشگاه بزرگ CES در شهر لاس ‎وگاس فقط چند هفته فاصله داریم. به نظر می ‎رسد بیشتر شرکت ‎ها قصد دارند دست پر به این گردهمایی بیایند. در این میان LG هم قصد دارد با جدیدترین محصولات خود در حوزه رایانه‎ های رومیزی توجه کاربران را به خود جلب کند. نمایشگر ال جی مبتنی بر کروم در CES 2017 رونمایی خواهد شد.

ال جی از نمایشگر مبتنی بر کروم در CES 2017 رونمایی خواهد کرد

گفته می ‎شود ال جی رایانه ‎ها و نمایشگرهای جدیدی را با پشتیبانی از سیستم عامل کروم در CES 2017 معرفی خواهد کرد که یکی از آن‎ ها قابلیت استریم مستقیم محتوا از گوشی ‎های هوشمند را دارا است. ال جی در بیانیه خود اعلام کرده است که یکی از این محصولات در ابعاد ۳۴ اینچ با نسبت تصویر ۲۱ به ۹ عرضه می‎ شود و اولین مانتیور فوق عریض مبتنی بر کروم به شمار می‎ رود. برای استریم محتوا بر روی این نمایشگر نیازی به دانگل HDMI نخواهد بود و فقط به کمک اپلیکیشن Chromecast امکان استریم برای کاربران فراهم می ‎شود.

LG در ادامه اشاره کرده است که به کمک این نمایشگر می‎ توان به صورت هم زمان رایانه شخصی و گوشی هوشمند را کنترل کرد. این قابلیت Dual Controller Plus نام دارد و به کمک این موس و کیبورد می ‎توانید به صورت هم زمان دو دستگاه را کنترل کنید. در نهایت امکان استفاده از اپلیکیشن Mobile+ Monitor بر روی این نمایشگر فراهم شده است تا کاربران از طریق گوشی خود به بسیاری از تنظیمات آن دسترسی داشته باشند.

منبع: Androidauthority

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید