شرکت نوکیا به طور رسمی از سه گوشی‌ هوشمند اندرویدی نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ در جریان نمایشگاه MWC در اواخر ماه فوریه رونمایی کرد اما هیچ‌ یک از این مدل‌ ها از لنزهای کارل زایس استفاده نمی‌ کند. احتمالا گوشی نوکیا ۸ با لنزهای کارل زایس ارائه شود.

احتمالا گوشی نوکیا 8 با لنزهای کارل زایس عرضه شود

شرکت نوکیا پس از مدتی نیز در یک پست رسمی، این موضوع را تایید نمود و به همین جهت، شایعاتی مبنی بر عدم عرضه گوشی‎های هوشمند اندرویدی آینده نوکیا با لنزهای کارل زایس منتشر شد. با این‌حال، HMD Global تایید کرده است که عدم عرضه گوشی‌های نوکیا با لنزهای کارل زایس تنها به نوکیا ۳، نوکیا ۵ و نوکیا ۶ محدود خواهد بود.

البته این به معنای تایید ارائه گوشی پرچم‌دار نوکیا ۸ با لنزهای کارل زایس نیست اما به‌نظر نمی‌رسد که شرکت نوکیا تصمیمی برای عدم عرضه گوشی‌های پرچم‌دار جدید خود با این لنزها داشته باشد. به همین جهت، ممکن است نوکیا ۸ با لنزهای کارل زایس ارائه شود.

گوشی‌های پرچم‌دار نوکیا همواره در زمینه عکاسی، عملکرد خارق‌ العاده‌ ای دارند و نوکیا ۸ نیز از این موضوع مستثنی نخواهد بود. به همین جهت، انتظار داریم که گوشی پرچم‌ دار جدید نوکیا با عملکرد خارق‌ العاده‎ ای در زمینه عکاسی ارائه شود.

بنابر شایعات، گوشی نوکیا ۸ به تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام مجهز خواهد بود و شرکت نوکیا از یک دستیار صوتی اختصاصی برای گوشی پرچم‌دار جدید خود همانند کورتانا و سیری استفاده خواهد نمود. گمان می‌رود که این دستیار صوتی، نسخه‌ای ساده‌تر شده از دستیار صوتی Viki نوکیا باشد. همان‌طور که در شایعات گذشته خواندید، ممکن است نوکیا ۸ به عنوان گوشی پرچم‌دار جدید نوکیا در ماه ژوئن به بازار عرضه شود.

بیشتر بدانید:   تاریخ عرضه نوکیا ۸ و مشخصات فنی آن به بیرون درز کرد

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.