سامسونگ چندی قبل هدفون‎ های داخلی گوشی بی ‎سیم خود را با نام Gear IconX عرضه کرد و به دلیل عرضه هدفون بی سیم سامسونگ دیگر معرفی اینگونه محصولات از سوی سامسونگ اقدام جدیدی به شمار نمی‎ رود.

اما با این حال، سامسونگ همیشه در حال الگوبرداری از اپل بوده و به نظر می‎ رسد قصد دارد محصولی مانند AirPods اپل تولید کند.

سامسونگ برای Galaxy S8 خود AirPods خواهد ساخت هدفون بی سیم سامسونگ

یک منبع ناشناس اعلام کرده است که سامسونگ در نظر دارد در کنار پرچمدار بعدی خود یعنی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) هدفون‎ های بی‎ سیم هم عرضه کند. اگرچه مشخص نیست این هدفون‎ ها مانند AirPods اپل به صورت جداگانه فروخته خواهند شد یا همراه با دستگاه در اختیار کاربران قرار می ‎گیرند.

هنوز مشخص نیست که هدفون ‎های جدید سامسونگ تحت نامی نو عرضه می‎ شوند یا این که نسل دوم سری IconX خواهد بود. سری IconX علاوه ‎بر پخش موزیک امکاناتی مانند ردیاب سلامت و ذخیره‎ آهنگ‎ ها را هم دارد و پتانسیل بالایی برای رشد خواهد داشت.گفته می‎ شود گلکسی S8 مانند آیفون ۷ و سایر گوشی ‎های اندرویدی جدید از جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون بهره نخواهد گرفت. به همین دلیل استفاده از هدفون ‎های بی ‎سیم یا پورت USB-C تنها گزینه‎ های در اختیار کاربران خواهد بود.

منبع: Bgr

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید