شرکت نینتندو به مناسبت ۵۰ میلیون بار دانلود شدن باز Super Mario Run به کاربران این بازی، ۱۰ Rally Tickets را به عنوان هدیه اهدا کرده است که می توان آن ها را در حالت Toad Rally استفاده نمود . حالا هدیه کاربران بازی Super Mario Run در دسترسشان قرار گرفته است.

هدیه کاربران بازی Super Mario Run در دسترس قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از سخت افزار مگ، نینتندو می گوید : از تمامی دانلود کنندگان بازی سوپر ماریو تشکر می کنیم و ۱۰ Rally Tickets را برای تمامی کاربران به صورت رایگان در دسترس قرار داده ایم . امیدواریم تا تمامی کاربران از حالت سرگرم کننده Toad Rally لذت ببرند .

بازی Super Mario Run در تاریخ ۱۵ دسامبر( ۲۵ آذر) برای کاربران سیستم عامل iOS منتشر شد و توانست در کمتر از یک هفته رکورد ۵۰ میلیون بار دانلود را بدست آورد . در حال حاضر هدیه کاربران بازی Super Mario Run به صورت رایگان در دسترس آن ها قرار گرفته است اما کاربران برای دسترسی به تمامی محتوای آن بایستی هزینه ای ۱۰ دلاری را پرداخت نمایند .

نکته مهم و حائز اهمیت در مورد این بازی این است که نینتندو تاکنون آماری از کاربرانی که هزینه ۱۰ دلاری را پرداخت کرده اند منتشر نکرده است . لازم به ذکر است که قرار است در سال ۲۰۱۷ این بازی برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه شود .

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید