بر اساس گزارش وال استريت ژورنال، مايكروسافت قصد دارد هفته آينده خط جديدي از تلفن‌هاي همراه با قابليت‌هاي شبكه اجتماعي را براي مصرف‌كنندگان جوان راه‌اندازي كند.

به گزارش ایسنا، يكي از سخنگويان اين شركت تاييد كرد كه غول نرم افزاري در 12 ماه آوريل كنفرانسي را در سانفرانسيسكو برگزار مي‌كند اما حاضر به ارائه توضيحات بيش‌تر نشد. با اين همه روزنامه وال استريت ژورنال به نقل از منابع آگاه گزارش داد كه مايكروسافت قصد دارد تلفن‌هاي همراه جديدي را رونمايي كند كه توسط شركت ژاپني شارپ ساخته شده‌اند.

گفته شده كه مايكروسافت نرم‌افزار، سرويس‌هاي آنلاين و سخت‌افزار را براي تلفن‌هاي همراه جديد در بخشي از پروژه معروف به “پينك” طراحي كرده است.

طبق اين گزارش، تلفن‌هاي مذكور از طريق همكاري با وريزون وايرلس عرضه خواهند شد و در ابتدا تنها در آمريكا موجود خواهند بود اما احتمالا به تدريج در سطح جهاني روانه بازار مي‌شوند.

بنا بر گزارش ژورنال، اين تلفن‌ها با نرم‌افزاري كار مي‌كنند كه شبيه سيستم عامل جديد مايكروسافت است كه ويندوز فون سون نام دارد.بر اساس گزارش وال استريت ژورنال، مايكروسافت قصد دارد هفته آينده خط جديدي از تلفن‌هاي همراه با قابليت‌هاي شبكه اجتماعي را براي مصرف‌كنندگان جوان راه‌اندازي كند.

بیشتر بدانید:   EE 23 FX، لپ‌تاپ‌هاي ارزان قيمت سوني

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.