همکاری ایرانسل با بیمه ایران، برای دومین سال متوالی، امکان ثبت‌نام مشترکان خود در طرح‌ های بیمه حوادث چهارشنبه‌ سوری، حوادث سفر نوروزی و بیمه آتش‌ سوزی منازل مسکونی را فراهم کرد.

طرح ویژه ایرانسل برای بیمه حوادث چهارشنبه‌ سوری و سفرهای نوروزی
طرح ویژه ایرانسل برای بیمه حوادث چهارشنبه‌ سوری و سفرهای نوروزی

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در جشنواره نوروزی بیمه ایران و ایرانسل که از روز ۱۵ اسفند ۹۵ آغاز شده و تا هفت فروردین ۹۶ ادامه خواهد داشت، تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل می‌ توانند از پوشش بیمه‌ ای بیمه‌ نامه حوادث چهارشنبه‌ سوری (فوت و نقص عضو)، بیمه‌ نامه حوادث سفر نوروزی (فوت و نقص عضو) و بیمه‌ نامه آتش‌ سوزی منازل مسکونی (اسکلت ساختمان یا وسایل خانه)، هر یک تا سقف ۱۰ میلیون تومان بهره‌مند شوند.

مدت زمان پوشش این بیمه‌ نامه‌ ها از ساعت ۱۲ شب ۲۳ اسفند ۹۵ تا ساعت ۱۲ شب ۳۱ فروردین ۹۵ است. البته پوشش بیمه‌ نامه چهارشنبه سوری تنها در روز ۲۴ اسفند ۹۵ خواهد بود.

در بیمه‌ نامه حوادث چهارشنبه‌ سوری و حوادث سفر نوروزی، خرید بیمه‌ نامه برای هر کد ملی تنها یک بار امکان‌پذیر است و در بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی، هر کد ملی می‌تواند چندین منزل مسکونی با کدپستی‌های مختلف را بیمه کند.

مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۹۹۹*۱# و پرداخت ۲۵۰۰ تومان از پوشش بیمه‌ای طرح‌های فوق بهره‌مند شوند. دریافت اطلاعات بیشتر با مراجعه به وب‌ سایت بیمه ایران و یا تماس با شماره ۹۶۶۸-۰۲۱ امکان‌پذیر است.

irancell پیش از این نیز در نخستین همکاری مشترک بین صنعت بیمه و مخابرات ایران، امکان برخورداری مشترکان خود از طرح بیمه‌نامه نوروز ۹۴ بیمه ایران را فراهم کرده بود.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» عرضه شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.