قرارداد همکاری ایرانسل با دو اپراتور مجازی «نگین ارتباطات آوا» و «همراه هوشمند آینده» نهایی شد.

قرارداد ایرانسل با دو اپراتور مجازی نهایی شد
قرارداد ایرانسل با دو اپراتور مجازی نهایی شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همکاری ایرانسل با دو اپراتور مجازی از این قرار است که علاوه بر مبادرت به ارایه خدمات تلفن همراه در حوزه‌ های نوظهوری چون خدمات پرداخت همراه نیز به صورت گسترده و متمرکز با ایرانسل داشته باشند.

پیش از این ایرانسل اعلام کرده بود تلاش دارد تا با همه اپراتورهای مجازی به نتیجه رسیده و حتی شرایط را به گونه‌ ای پیش ببرد که با تمام آن‌ها قرارداد همکاری داشته باشد.

علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل، در مراسم رونمایی از پروژه‌ ها و دست‌آوردهای این شرکت در بهمن ماه سال‌ جاری، در حضور وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفته بود: «تاکنون ۲۲ شرکت که متقاضی فعالیت در حوزه اپراتور مجازی بوده‌ اند با ایرانسل مذاکراتی داشته‌ اند. از این تعداد، ایرانسل با دو شرکت «نگین ارتباطات آوا» و «همراه هوشمند آینده» به مرحله عقد قرارداد رسیده ‌است».

اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه یا MVNO (Mobile Virtual Network Operator) یک اپراتور تلفن همراه است که خود عملأ دارای بستر فنی انتقال داده نیست و به‌واسطه عقد قرارداد با اپراتورهای دارای شبکه انتقال داده این خدمات را به صورت عمده خریداری و با نشان تجاری و برند خود در بازار خرده‌ فروشی عرضه می‌کند.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   خرمشهر به شبکه وایمکس ایرانسل پیوست

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.