همکاری سامسونگ و Under Armour ; شرکت سامسونگ از همکاری خود با برند لوازم ورزشی آندر آرمور (Under Armour) با هدف ارائه بهترین تجربه تناسب اندام در مجموعه‌ای از ابزارهای پوشیدنی از طریق ترکیب فناوری‌های برتر خود در حوزه موبایل با تخصص آندر آرمور در حوزه برنامه‌های تناسب اندام، خبر داد.

همکاری سامسونگ و Under Armour برای تولید ابزارهای پوشیدنی

چه به دنبال پیگیری خوراک خود باشید یا ورزش روزانه، مسیرهای دویدن یا صرفا به دنبال یک مربی دیجیتالی برای انگیزه بیشتر باشید، این بهترین محصول مشترک است که می‌تواند کاربران را در راستای اهدافشان هدایت کند.

یانگ هی لی، معاون اجرایی مدیر بازاریابی جهانی و تجارت پوشیدنی‌ها و ارتباطات موبایلی سامسونگ می‌گوید: «این همکاری بهترین فناوری‌ های پوشیدنی سامسونگ را در کنار عملکرد عالی برند آندر آرمور قرار می‌دهد. علاقه‌مندان به تناسب اندام وقتی فعالیت‌های عملی خود را با برنامه‌های هوشمند عرصه ورزش ترکیب کنند، به تجربه‌ای بسیار عالی می‌رسند.»

همکاری سامسونگ و Under Armour برای تولید ابزارهای پوشیدنی

مایک لی، مدیر بخش دیجیتالی شرکت آندر آرمور در رابطه با همکاری سامسونگ و Under Armour می‌گوید: «بسیار هیجان‌زده هستیم که با یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان و در راستای تداوم افزایش اعضای جامعه دیجیتالی بیش از ۱۹۰ میلیون کاربر در سراسر جهان فعالیت می‌کنیم. سامسونگ به‌خاطر ابزارهای زیبا و در عین حال نوآورانه خود شناخته می‌شود. این همکاری جدید می‌تواند فرصت‌های بیشتری را برای توسعه فناوری‌های رهگیری فعالیت و رژیم غذایی هماهنگ ایجاد کرده و به تمامی ورزشکاران امکان دهد تا به اهداف خود رسیده و بهترین عملکرد را داشته باشند.»

در این همکاری سامسونگ و Under Armour ، آندر آرمور قرار است چهار مورد از برنامه‌های شناخته شده خود در عرصه سلامت و تناسب اندام را برای دستگاه‌های Gear Fit2, Gear S2 و  Gear S3سامسونگ ارائه دهد که تجربه‌ای راحت و بدون مشکل را در حوزه ورزش، در کنار دسترسی به جامعه دیجیتالی آندر آرمور در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه‌های تناسب اندام به عنوان بخشی از مجموعه Connected Fitness® آندر آرمور شامل UA Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® و Endomondo™ ارائه می‌شود. در کنار این ترکیب، سامسونگ کاربردهای معینی را هم در اختیار کاربران  Gear Fit2, Gear S2 و Gear S3 قرار خواهد داد.

برنامهفعالیتقابلیت انحصاری برای سامسونگ
UA Record™جدولی برای نظارت ۲۴ ساعته بر خواب، نرمش و فعالیتنمایش نقشه و مسیر و رهگیری با استفاده از  GPS
MyFitnessPal®کنترل میزان خوراک، کالری دریافتی و نرمش با ثبت رژیم غذایی‌تانسابقه میزان مصرف آب و وارد کردن سریع میزان کالری‌ها
MapMyRun®ثبت تمامی موارد دو، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و کوهنوردی در یک برنامهرهگیری بدون تاخیر فعالیت‌ها
Endomondo™برنامه‌های تناسب اندام خاص، رهگیری روی نقشه و توانایی اشتراک‌گذاری تمرین‌هافعالیت‌ها
بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید