گوگل با ورود به سری محصولات جدید موبایل خود با نام پیکسل، قدم های جدیدی برای تولید محصولات سخت افزاری برداشته است و حالا خبرهای مبنی بر همکاری آینده گوگل و ال جی به گوش می رسد.

شرکت های گوگل و ال جی که در تولید Nexus 5 و Nexus 5x تجربه موفقی از همکاری با بکدیگر را به ثبت رسانده اند، حال برای محصول اختصاصی گوگل نیز به احتمال بسیار زیاد همکاری خواهند کرد. Pixel محصولی است که برخلاف سیاست و مدل کسب و کار Nexus دیگر با همکاری و برند شرکت های دیگر تولید نخواهند شد، ولی مانند همه شرکت های بزرگ دنیا، در تولید محصولات خود، با دیگر شرکت های تکنولوژی همکاری خواهد کرد.

مانند شرکت اپل و سامسونگ که در تولید آیفون با هم همکاری های متعددی دارند و به تازگی خبرهایی برای تولید صفحه نمایش iPhone 8 توسط سامسونگ به گوش رسید، شرکت های Google و LG نیز قرارداد همکاری در تولید صفحه نمایش نسخه جدید Pixel به یکدیگر به امضا رسانده اند.

همکاری Google و LG برای تولید صفحه نمایش خمیده Google Pixel
همکاری Google و LG برای تولید صفحه نمایش خمیده Google Pixel

از قرار معلوم پیکسل های جدید با صفحه نمایش خمیده به بازار عرضه می شوند. بر همین اساس شرکت گوگل در تولید صفحه نمایش خود با ال جی به توافق رسیده و با هزینه ای بالغ بر ۸۸۰ میلیون دلار، تولید صفحه نمایش های خمیده دوبل خود را به این شرکت واگذار کرده است.

هرچند به نظر نمی رسد به دلیل نزدیکی عرضه نسخه دوم پیکسل Pixel 2، این صفحه نمایش برای این موبایل استفاده شود، ولی مطمئنا باید منتظر استفاده از صفحه نمایش های خمیده تولیدی شرکت LG در Pixel 3 باشیم.

بیشتر بدانید:   بیشترین حجم اتصال کاربران ایرانی به اینترنت؛ اینترنت از طریق GPRS موبایل

شایعاتی مبنی بر تولید Pixel 2 در اواسط سال جاری به گوش می رسد. با این اوصاف باید از گوگل پیکسل ۳ نیز در سال ۲۰۱۸ استقبال کنیم.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.