سمينار تخصصي شرکت هپيران با موضوع معرفي کالاي ارائه شده جديد اين شرکت برگزار شد.

به گزارش ايتنا در يک نشست تخصصي که در هتل هماي تهران برگزار شد، با حضور مديرعامل و مديران فني شرکت هپيران همچنين فيليپ آنتونيو مدير کل فروش شرکت Excel و همچنين عبدالقادر مدير منطقه‌اي فروش محصولات شرکت، Excel به بازار ايران معرفي شد.

در ابتداي مراسم غلامرضا فخري مديرعامل شرکت هپيران با خوشامدگويي به حاضرين و تبريک سالروز آزادسازي خرمشهر با اشاره به فعاليت‌هاي شرکت هپيران گفت: مجموعه هپيران بيش از 20 سال است که در حوزه IT مشغول فعاليت است. ما از اولين شرکت‌هايي بوديم که محصولات hp را وارد کشور کرديم اين درحالي بود که اين برند حتي وارد خاورميانه هم نشده بود.

فخري در ادامه افزود: بعد از مدتي به اين نتيجه رسيديم که برند hp به تنهايي نمي‌تواند سرمايه و قدرت ما را نشان دهد به همين خاطر به سراغ برندهاي ديگر رفتيم و Wacom را وارد کرديم بعد از مدتي هم به سراغ سيسکو رفتيم.

مديرعامل هپيران در ادامه افزود: در زمينه سيسکو البته اولين شرکتي نبوديم که اين برند را وارد کرديم. ما ديديم به اندازه کافي به محصولات اکتيو پرداخته‌ايم و جاي پسيوها در سبد ممحصولات ما خالي بود. تصميم بر اين شد تا به دنبال برندي بگرديم که با اين سه محصول ما همخواني داشته باشد.

فخري در ادامه گفت: به سراغ چند برند آمريکايي رفتيم و مذاکراتي را با آنها داشتيم. ولي چون حاضر به قرارداد بستن با ما با نام ايران نشدند ما نيز آنها را کنار زديم. چند برند تايواني و چيني نيز خود به ما پيشنهاد دادند که بعد از تست کردن محصولات‌شان در آزمايشگاه‌هاي خودمان ديديم از کيفيت خوبي برخوردار نيستند، اين شد که آنها را هم کنار گذاشتيم.

مديرعامل هپيران در ادامه افزود: نهايتا برند اکسل را انتخاب کرديم. البته ما با شرکت MayFlax که اکسل زيرمجموعه اين شرکت است سابقا معاملاتي داشتيم. با بررسي‌ها کارشناسان هپيران متوجه شديم که اين برند در حال رشد و گسترش در بازار پسيو است و از رتبه چهارم اروپا به رتبه اول در سال گذشته رسيده است. اين شد که اکسل را انتخاب کرديم.

فخري در ادامه افزود: البته اين برند از نظر قيمت قابل مقايسه با ساير برندهاي تايواني و چيني و يا نمونه‌هاي تقلبي نيست ولي از نظر کيفيت بدون رقيب است. اين شد که يک سال به مذاکره و گفت‌و‌گو با اين شرکت پرداختيم. فخري در پايان صحبت‌هاي خود در مراسم معرفي محصول اکسل گفت: اکسل آگاهانه آمد و آگاهانه با نام ايراني قرارداد امضاء کرد و در ملاقات‌هايي که با مديران ارشد اين شرکت داشتيم مقابل هرگونه حمايتي را که نياز بود تامين کردند.

در ادامه فليپ آنتونيو مديرکل فروش شرکت اکسل در انگلستان به ارائه توضيحاتي در مورد شرکت و محصول اکسل پرداخت. آنتونيو گفت: MayFlax شرکت اصلي است که اکسل يکي از زيرمجموعه‌هاي اين شرکت است. اين شرکت 90 سال است که مشغول به فعاليت در بازار داخلي انگلستان و بازارهاي جهاني است.

شرکت MayFlax شرکتي است که راه‌حل‌هاي ent to end را ارائه مي‌کند. يعني کليه خدمات را از اولين مرحله تهيه محصول تا انتها که به دست مصرف کننده مي‌رساند و بعد از مصرف نيز به خريدار ارائه مي‌کند.

مديرکل فروش شرکت اکسل در ادامه افزود: شرکت اکسل نيز 13 سال است که فعاليت خود را آغاز کرده و در عرض اين مدت توانسته ثابت کند که محصولات بهترين کيفيت را دارد. در ادامه مراسم عبدالقادر مدير فروش منطقه‌اي محصولات اکسل نيز به ارائه سخنايني در مورد اين محصول و بازار آن پرداخت.

عبدالقادر ضمن تشکر از حاضرين براي حضور در اين مراسم گفت: اکسل يک محصول کاملا پاسخگو از ابتداي طراحي شبکه تا پايان است. قيمت مناسب و کارايي بالا از ديگر امتيازات آن محسوب مي‌شود همچنين داراي وارانتي خوبي است.

عبدالقادر در ادامه افزود: سهم اکسل در بازار اروپا 9 درصد است که اين عدد باتوجه به تنوع و رقابتي که در بازار است بسيار خوب است. 27 شرکت در خاورميانه هستند که اکسل را عرضه مي‌کنند و با ورود هپيران اين رقم به 28 شرکت ارائه کننده محصولات اکسل در خاورميانه مي‌رسد. وي با اشاره به مشتريان محصولات اکسل گفت: مشتريان اکسل از طيف گوناگوني هستند مراکز دولتي، محلي، دانشگاه‌ها، بيمارستان‌ها، مراکز مالي و … .

مدير فروش منطقه‌اي محصولات اکسل در مورد علت انتخاب شدن اکسل توسط شرکت‌ها گفت: اکسل مجموعه عظيمي از کالا و خدمات را ارائه مي‌کند که تمامي قطعات شامل استانداردهاي بين‌المللي است. طبق گزارش شرکت BSRIA که يک شرکت تحقيقات استاندارد محصولات شبکه‌اي است تمامي قطعات و محصولات اکسل از استاندارد برخوردار هستند.

عبدالقادر در ادامه گفت: محصولات اکسل داراي 25 سال گارانتي است يعني محصولات ما تا 25 سال ضمانت کارايي دارد. ما محصولاتمان را در شرايط خاص و تحت شتاب بالاي زمان و گرما تست مي‌کنيم و به خاطر همين مدعي هستيم که تا 25 سال کارايي داد. ما هم محصول را گارانتي مي‌کنيم و هم کارايي محصولمان را که براي ديدن گواهي‌نامه تاييديه‌‌ها مي‌توانيد به سايت رسمي شرکت اکسل مراجعه نماييد.

مدير فروش محصولات منطقه‌اي اکسل در ادامه با اشاره به انواع محصولات اکسل گفت: توليدات ما شامل کابل‌هاي مسي، کابل‌هاي صدا، کابل‌هاي فيبرنوري و کابينت‌ها هستند که اين کابينت‌ها در اندازه‌هاي ديواري و زميني مخصوص سرورها هستند.

عبدالقادر در ادامه افزود: کابل‌هاي اکسل همگي preterminate و آماده مصرف هستند. محصولات اکسل تا 85 درصد صرفه‌جويي در مصرف و وقت و هزينه را براي کاربر دارد. اين ويژگي در تمامي محصولات اکسل وجود دارد. آساني در استفاده و تنوع در اندازه و مدل از ديگر ويژگي‌‌هاي محصولات ماست.

مدير فروش منطقه‌اي محصولات اکسل در ادامه با اشاره خدماتي که شرکت اکسل به نمايندگان فروش خود مي‌دهد افزود: اکسل براي نمايندگان خود دوره‌هاي آموزشي اوليه همچنين دوره‌هاي فروش و ساپورت محصولات را برگزار مي‌کند. اين آموزش‌ها از طريق سايت نيز برگزار مي‌شود.

عبدالقادر با اشاره به گواهي‌نامه‌هاي استاندارد که محصولات اکسل دريافت کرده‌اند گفت: استانداردهاي ISO9001 و ISO14001 و همچنين استاندارد BICSI از جمله اين استانداردهاست. عبداقادر مدير منطقه‌اي فروش محصولات اکسل در پايان گفت: تمامي اطلاعات در مورد محصولات در سايت رسمي اکسل به آدرس www.excel-networking.com به صورت فايل‌هاي pdf موجود است و علاقه‌مندان مي‌توانند به آن مراجعه کنند.

در ادامه مراسم فليپ آنتونيو به ارائه توضيحات فني در مورد کابل‌هاي اکسل و همچنين نمونه‌هايي از مکان‌هايي که از اکسل استفاده کرده‌اند پرداخت. در پايان مراسم نيز جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

درباره هپيران
محصولات ماشین‌های اداری هپیران در سال 1370 جهت عرضه محصولات IT در زمینه ماشین‌های اداری تاسیس شد. در حال حاضر ماشین‌های اداری هپیران دارای نمایندگی رسمی از کمپانی‌های HP,Cisco,Wacom در ایران است. این مجموعه ارائه کننده خدمات و محصولات در گروه‌های زیر است:

• کامپیوترهای سرویس دهنده شبکه (Server)
• راه‌حل‌های ذخیره‌سازی اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری شامل انواع سیستم‌های SAN,NAS,MSA,CLUSTERING,DAS,…
• انواع تجهیزات شبکه شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار، راه‌حل‌های شبکه‌های Wireless,WAN,LAN,.. و سیستم‌های حفاظتی
• پشتیبانی شبکه‌های محلی و گسترده، نصب و راه‌اندازی، طراحی، مشاوره
• کامپیوترهای شخصی شامل انواع PC,Notebook,Tablet PC,PDA ودستگاه‌های جانبی
• دستگاه‌های چاپ وتهیه تصویر شامل انواع پرینترهای اداری و خانگی، پرینترهای صنعتی، دوربین‌های اداری و خانگی، پرینترهای صنعتی، دوربین‌های عکاسی دیجیتال و …
• محصولات Wacom جهت طراحی، توسعه، تولید و …

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.