اگر علاقه مند به نجوم و فضا هستند، از این به بعد می توانید از طریق وب سایت ویژه ای که NASA در اختیار عموم قرار داده است، آرشیو کامل و باکیفیت تصاویر، ویدئوها و صوت منتشر شده توسط NASA از فضا و سیاره ها را در اختیار داشته باشید.

معرفی وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا

این وب سایت که امکانات ویژه ای مانند قابلیت جستجو پیشرفته دارد، تصاویر و محتوای آنرا بصورت رایگان در اختیار افرادی که به این موضوعات علاقه مند هستند یا به دنبال اطلاعاتی از بخشی از موضوعات مرتبط با آن هستند، قرار می دهد.

وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا در دسترس عموم قرار گرفت
وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا در دسترس عموم قرار گرفت

می توانید با استفاده از کلمات کلیدی ویژه، دسته ها، بخش ها و غیره اقدام به جستجوی محتوای مورد نظر کنید. تمامی تصاویر در کیفیت ها و اندازه های مختلف قابل دانلود است. همچنین سیستم امکان Embed کردن دیتاها بر روی وب سایت خودتان را نیز داده است.

هرچند به گفته مدران این سایت، هنوز داده های آن کامل نیست ولی با توجه به اینکه اطلاعات همه محتواهای این سایت درست و کامل منتشر شده است، کاربر با دیدن موضوع مورد علاقه خود می تواند اطلاعات کاملی مانند زمان، فرد یا سیستم عکس گیرنده، دوربین مورد استفاده و تنظیمات دوربین حین عکاسی را نیز به راحتی مشاهده کند.

وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا در دسترس عموم قرار گرفتq
وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا در دسترس عموم قرار گرفت

فایل های ویدئویی این سایت نیز همراه با فایلی در اختیار شما قرار می گیرد که به راحتی می توانید با ویرایش آن، زیرنویس مورد علاقه خود را در ویدئو برای استفاده دیگران ، قرار دهید.

ورود به وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا

به هر حال این سایت گنجینه ای برای علاقه مندان به نجوم و فضا خواهد بود تا محتواهای اختصاصی ناسا را به راحتی در اختیار داشته و هر زمان نیاز داشته باشند به مرور اطلاعات یا افزایش دانش خود از طریق اطلاعات به روز ناسا اقدام کنند.

بیشتر بدانید:   معرفی کتاب: راهنمای مقدماتی بهینه سازی وب سایت برای طراحان وب

برای مشاهده وب سایت تصاویر و ویدئوهای ناسا از اینجا وارد شوید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید