ظاهرا فیسبوک در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به شما اجازه می‌ دهد نزدیک‌ ترین وای‌ فای نسبت به خودتان را پیدا کرده و به آنها وصل شوید. فیسبوک می‌خواهد همیشه از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

ویژگی جدید فیس بوک؛ پیدا کردن نزدیک‌ ترین وای‌ فایویژگی جدید فیس بوک؛ پیدا کردن نزدیک‌ ترین وای‌ فای

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ماهنامه شبکه، چندی پیش، فیسبوک صفحه درخواست وارد کردن آدرس فیزیکی مکان ایستگاه‌های وای‌ فای را راه‌اندازی کرده بود. به نظر می‌ رسد قرار است با استفاده از این اطلاعات، هر کاربر بتواند نزدیک‌ ترین هات‌ اسپات وای‌ فای را شناسایی کند. البته، ممکن است برخی از اطلاعات وارد شده نادرست باشند. در نتیجه، نتیجه مطلوب و مورد نظر فیسبوک به دست نیاید و همیشه نزدیک‌ ترین وای‌ف ای به شما انتخاب نشود.

فیسبوک به شدت به دنبال فراهم کردن بستر هایی برای دسترسی سریع و ساده به اینترنت پرسرعت است. در واقع، حیات فیسبوک در این است که همه کاربران سراسر دنیا به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند تا بتوانند ویدیو استریم کنند و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

استفاده از یک اینترنت بی‌ کیفیت و کند باعث می‌ شود تجربه کاربری نامطلوبی در استفاده از سرویس‌ هایی مانند فیسبوک رخ دهد و کاربران فراری شوند. فیسبوک می‌ خواهد کاربران اینترنت به طور زنده و در لحظه آنلاین باشند و زندگی کنند. بنابراین، یافتن بهترین و نزدیک‌ ترین وای‌ فای می‌ تواند کمکی به تحقق این هدف باشد.

ویژگی جدید فیس بوک؛ پیدا کردن نزدیک‌ ترین وای‌ فای

ظاهرا این ویژگی جدید فیسبوک برای برخی از کاربران اندروید فعال شده است و البته هنوز تمام کاربران نمی‌ توانند آن را ببینند. کاربران iOS نیز هنوز نمی‌ توانند این قابلیت جدید را استفاده کنند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید