سامسونگ به تازگی از نسل ششم سری فبلت‌های گلکسی نوت خود با نام اختصاصی گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) رونمایی کرد. فبلت گلکسی نوت ۷ محصولی بسیار با کیفیت محسوب می‌شود که هنوز در بازارهای داخلی کشورمان عرضه نشده است. با احتمال زیاد عرضه این فبلت در ایران از اواسط شهریور ماه آغاز می‌شود. بدون تردید فبلت گلکسی نوت ۷ قیمت نجومی را به همراه خواهد داشت، حال و با در نظر گرفتن به این موضوع به نظرتان چرا باید فبلت گلکسی نوت ۷ را خریداری کنیم؟ در این مقاله به ۵ دلیل قانع کننده برای خرید فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ اشاره می‌کنیم.

۵ دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت ۷

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

گلکسی نوت ۷ سامسونگ بهترین و قدرتمندترین فبلت موجود در بازار است!

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

درست است که فبلت گلکسی نوت ۷ هنوز روانه بازار نشده اما نهایتا تا ۱۰ الی ۱۵ روز دیگر عرضه گسترده آن در ایران آغاز می‌شود.

اگر از علاقمندان به فبلت‌های با صفحه نمایش بزرگ باشید، باید بدانید که فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ قدرتمندترین و بهترین فبلت کنونی موجود در بازار است. به بیان دیگر هم اکنون نمی‌توانید هیچ فبلت دیگری را از نظر قدرت عملکرد با گلکسی نوت ۷ سامسونگ برابر بدانید. آیا توجه به این موضوع شما را برای خرید فبلت گلکسی نوت ۷ قانع نمی‌کند؟

کیفیت قلم S Pen فبلت گلکسی نوت ۷ بی‌نظیر است!

اگر تجربه استفاده از قلم‌های استایلوس را داشته باشید، حتما می‌دانید که استفاده از قلم S Pen سری فبلت‌های گلکسی نوت سامسونگ همواره تجربه‌ای فوق‌العاده‌ را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. کیفیت و ثبات عملکرد قلم S Pen فبلت گلکسی نوت ۷ به واقع بی‌نظیر است و مطمئن باشید که این موضوع می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دلایل قانع کننده موجود به منظور خرید این فبلت محسوب شود.

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

ضخامت نوک قلم S Pen فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ از ۱٫۶ میلی‌متر به ۰٫۷ میلی‌متر کاهش یافته و حساسیت آن ۲ برابر شده است. از قلم S pen فبلت گلکسی نوت ۷ می‌توانید در شرایطی که نمایشگر آن قفل یا لاک (Lock) است هم به منظور نوت‌برداری استفاده کنید. قابلیت ترجمه یا “Translate” کلمات هم از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد فبلت گلکسی نوت ۷ و قلم S Pen آن به شمار می‌رود. ضمنا شاید برایتان جالب باشد که بدانید از قلم S Pen گلکسی نوت ۷ می‌توانید مادامی که دستگاه در آب غوطه‌ور شده هم استفاده کنید!

هماهنگی عالی عملکرد قابلیت “Always On Display” با قلم S Pen فبلت گلکسی نوت ۷

صفحه نمایش فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ از نظر کیفیت فوق‌العاده است، با این حال ما این موضوع را جزء دلایل اصلی خرید این فبلت عنوان نمی‌کنیم. اما از هرچه که بگذریم، نمی‌توانیم از قابلیت “صفحه نمایش همیشه روشن” یا همان “Always On Display” این فبلت و عملکرد هماهنگ آن در کنار قلم S Pen چشم‌پوشی کرد.

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

قابلیت “صفحه نمایش همیشه روشن” در فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ به گونه‌ای ارائه شده که هماهنگی فوق‌العاده‌ای با قلم S Pen دستگاه دارد. شما می‌توانید در کنار مشاهده جزئیات ارائه شده توسط قابلیت “صفحه نمایش همیشه روشن” در نمایشگر فبلت گلکسی نوت ۷ به نوت‌برداری از طریق قلم نوری S Pen و مشاهده این دو مورد در کنار یکدیگر بپردازید.

اسکنر عنبیه چشم فبلت گلکسی نوت ۷ را فراموش نکنید!

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

سامسونگ سرانجام فبلت گلکسی نوت ۷ را به اسکنر عنبیه چشم یا “Iris Scanner” مجهز کرد. عملکرد اسکنر عنبیه چشم کاربر فبلت گلکسی نوت ۷ به واقع با کیفیت است. سرعت عملکرد و امنیت بالا دو مشخصه اصلی اسکنر عنبیه چشم کاربر گلکسی نوت ۷ محسوب می‌شوند. در نظر داشته باشید که تجهیز این فبلت به اسکنر عنبیه چشم منجر می‌شود که فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ نسبت به تمام فبلت‌های دیگر موجود در بازار یک برتری و قابلیت ویژه را ارائه کند. بدون تردید باید بهره‌مندی فبلت گلکسی نوت ۷ از اسکنر عنبیه چشم را از جمله دلایل اصلی و قانع کننده موجود برای خرید آن بدانیم.

باتری قدرتمند، پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع، شارژ بی‌سیم و بهره‌مندی از پورت اتصال USB نوع C

5 دلیل قانع کننده برای خرید گلکسی نوت 7

باتری به کار گرفته شده در فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ ظرفیت ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد به مراتب از باتری فبلت گلکسی نوت ۵ که ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بود، قدرتمندتر است. ضمنا باتری این فبلت از قابلیت شارژ سریع و شارژ بی‌سیم هم پشتیبانی می‌کند. بهره‌مندی فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ از پورت اتصال USB نوع C هم از دیگر ویژگی‌های عالی آن محسوب می‌شود. به طور کلی این موارد را می‌توان با کیفیت ساخت فوق‌العاده فبلت گلکسی نوت ۷ مربوط دانست.

نتیجه‌گیری

سعی داشتیم که در این مقاله ۵ دلیل اصلی و قانع کننده به منظور خرید فبلت گلکسی نوت ۷ سامسونگ را ارائه کنیم. بدون تردید این فبلت از نظر ظاهر، طراحی و عملکرد محصولی بی‌نظیر است. درست است که قیمت این فبلت بسیار گران خواهد بود اما فراموش نکنید که با خرید آن بهترین، قدرتمندترین و پیشرفته‌ترین فبلت موجود در دنیا را در دست می‌گیرید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

2 دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید