در بازار پر رونق انواع محصولات ديجيتال شخصي، شركت‌هاي توليدكننده چيني اين روزها حسابي فعال شده و هر روز محصولات جديدي را به بازار معرفي و عرضه مي‌كنند.

به گزارش دنیای اقتصاد، شركت Itoos يكي از اين توليدكنندگان است كه به تازگي دستگاه پخش چندرسانه‌اي قابل حملش را به بازار معرفي كرده است.

اين محصول جديد در واقع يك PMP است كه با نام M8HDP به بازار معرفي شده است. اين دستگاه طراحي ساده‌اي داشته و قابليت‌هاي متنوعي را در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد. اين دستگاه در واقع انتخاب خوبي براي كاربران و علاقه‌مندان به تماشاي فيلم و فايل‌هاي ويدئويي است. دليل اين موضوع هم به قابليت نمايش تصاوير با وضوح بالاي HD در اين دستگاه است.

M8HDP قابليت پخش و اجراي فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هاي H.264، MPEG-2، VC-1، RM ،RMVB، MKV، MOV، TS ،AVI، MPG، M2TS، M4V PMP، MP4، 3GP، VOB و DAT را داشته و فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي رايج را براي كاربرانش اجرا و پخش مي‌كند.

اين دستگاه همچنين داراي يك نمايشگر LCD تمام لمسي بزرگ است كه مي‌تواند توجه اغلب كاربران و خريداران را به خودش جلب كند. اين نمايشگر اندازه‌اي برابر 5 اينچ داشته و امكان نمايش تصاوير و فايل‌هاي ويدئويي را با وضوح تصوير مناسب 480×800 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد. با اين همه، اما اين دستگاه برخلاف محصولات مشابهش داراي پورت خروجي HDMI نبوده و اين موضوع يكي از ضعف‌هاي آن به حساب مي‌آيد. اين در حالي است كه هنوز هيچ اطلاعاتي درباره زمان و قيمت عرضه اين محصول جديد اعلام و منتشر نشده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید