تبلیغات

شركت Creative كه با دستگاه‌هاي پخش موسيقي قابل حملش در بازارهاي جهاني شناخته مي‌شود، به تازگي محصول جديدي را به اين بازار معرفي كرده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، اين محصول جديد از خانواده پليرهاي ZEN بوده و با مدلZen Style 300 به بازار معرفي شده است. اين دستگاه پخش چند رسانه‌اي قابل حمل يا PMP طراحي ساده و مدرني داشته و ابعاد آن برابر 13/6×40×79/5 ميليمتر است.

Zen Style 300 با وزني تنها برابر 44گرم، طراحي سبك و باريكي دارد. اين دستگاه مبتني بر حافظه فلش بوده و ظرفيت حافظه داخلي آن به 8 گيگابايت مي‌رسد. اين دستگاه مجهز به يك نمايشگر LCD با اندازه متوسط 1/8 اينچ است كه تصاوير را با وضوح 128×160 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد. اين PMP قابليت پخش و اجراي فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي رايج mp3، WMA و WAV را داشته و فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هاي AVI، WMV، MPEG-4 و FLV را هم براي كاربرانش نمايش مي‌دهد. عكس‌هايي با فرمت‌هاي JPEG و BMP هم امكان نمايش در اين دستگاه را دارند.

اين دستگاه داراي راديوي FM هم بوده و امكان پخش صداي استريو را هم دارد. اين محصول جديد مجهز به يك پورت USB 2.0 براي اتصال به كامپيوترهاي شخصي بوده و در هر بار شارژ، امكان پخش مداوم 32 ساعت موسيقي و 4 ساعت فيلم را در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد. با اين همه، اما شركت Creative هنوز اطلاعاتي درباره زمان و قيمت دقيق عرضه اين محصول جديدش را اعلام و منتشر نكرده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید