شرکت امنیتیPanda Security از تولید و ارائه جدیدترین نرم افزار امنیت شبکه خود با عنوان Cloud Internet Protection خبر داد.

این برنامه که برمبنای فن‌آوری ابر طراحی شده، یک نرم افزار میزبانی شده در وب (SaaS) محسوب می‌شود؛ به این ترتیب که استفاده از آن هیچگونه بار منفی برای پهنای باند و منابع عملیاتی شبکه در پی نخواهد داشت.

به گزارش ایلنا، Cloud Internet Protection یک ابزار حفاظتی موثر در برابر نفوذ کدهای مخرب Bot، کلاهبرداری‌های آنلاین و حملات پیشرفته بر مبنای Web 2.0 در شبکه‌های سازمانی است. این تهدیدهای امنیتی معمولا با استفاده از فضای وب، در خارج از محیط عملیاتی شبکه‌ها طرح‌ریزی و علیه آنها اجرا می‌شوند.

همچنین با استفاده از این نرم‌افزار، مدیران شبکه می‌توانند علاوه بر کنترل پهنای باند اینترنت، از دسترسی کارکنان سازمانی به وب سایت‌های آلوده و غیر مجاز و نیز افشای اطلاعات استراتژیک که گاه به صورت عمدی انجام می‌شود، جلوگیری کنند.

بر اساس این گزارش،PCIP به طور کامل بر مبنای اینترنت عمل می‌کند و میزبانی آن توسط صدها ابر سرور غول پیکر که در 27 منطقه جغرافیایی جهان مسثقر شده‌اند، انجام می‌پذیرد. قدرت پردازش این ابر سرورها تا250 هزار رشته تبادل داده را در هر ثانیه پشتیبانی می‌کند.

البته Cloud Internet Protection به عنوان بخشی از نرم‌افزار جامع امنیت شبکه پاندا بر مبنای فن‌آوری ابر است که سه محور مهم آسیب‌پذیر در شبکه‌ها، یعنی ایستگاه‌های کاری، سرورها و صندوق‌های پست الکترونیک و نیز درگاه‌های اینترنت را به طور کامل امن می‌کند.

این برنامه، مدیریت امنیت کامل شبکه به همراه تمام ایستگاه‌های کاری ثابت و سیار متصل به آن را به صورت real-time و بدون نیاز به حضور فیزیکی مدیر شبکه در محیط سازمان امکان‌پذیر می‌کند.

بیشتر بدانید:   برای اولین بار: برگزاری دوره CCNSP توسط مدرس ایرانی

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.